VIDEO: Starostka Fekišoviec poslancom – Nebudete proti mne, ale so mnou?!

Exkluzívne pre hlavne.sk prehovorila starostka Fekišoviec Miloslava Fedorová

autorská koláž hlavne.sk, Youtube

Dirigovala, poučovala a neraz ich aj zahriakla. Absurdné na tom je, že ide o dospelých ľudí. Video z ustanovujúceho zastupiteľstva vo Fekišovciach teraz valcuje internet a na hláškach novozvolenej starostky sa baví celé Slovensko. Najnovšie stránku obce napadli hekeri s neobyčajným zmyslom pre humor. Miloslava Fedorová pre hlavne.sk exkluzívne prehovorila a povedala, ako to naozaj bolo. Video zo zasadnutia nájdete nižšie:

MOTO: Kuriózna nehoda auta terčom vtipov (VIDEO)

Zavarila organizátorom ankety OTO? Kategória Zabávač roka má podľa niektorých jasného favorita. Z večera do rána sa starostka Fekišoviec v Sobraneckom okrese stala hviezdou, o akej sa jej ani nesnívalo. Miloslava Fedorová (nom. SMER-SD) vedie obec už dvanásť rokov. Internetom koluje video z ustanovujúceho zastupiteľstva (koniec roka 2018), kde miestnych poslancov poučuje a niektorých musí aj napomínať, ako prváčikov v škole. Video zverejnila satirická stránka Zomri a raketovou rýchlosťou sa stalo absolútnym hitom, na ktorom sa teraz všetci bavia.

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

„To natočil taký pán, čo robí pre nás záznamy a sľúbil mi, že si to nechá pre seba, ale prekabátil ma,“ vysvetlila exkluzívne pre hlavne.sk starostka Fekišoviec, ako sa mohlo dostať do sveta video zo zastupiteľstva. To, že svoju prácu miluje, prízvukuje poslancom aj v nahrávke. „Ja som dobrá v zákonoch, milujem administratívu!“ hovorí Fedorová vo videu.

Veštica o 2019: Čakajú nás veľké zmeny, niektorí politici pohoria!

Po tom, ako ho videlo na internete takmer celé Slovensko však prišla aj nemilá daň. Od rána mi chodia nepublikovateľné maily, dostávam škaredé smsky, ale viem odkiaľ fúka vietor. Len nikoho nepoznám, kto by mi právne pomohol, neviete o niekom?“ posťažovala si starostka Fekišoviec, ktorú teraz pozná celá republika vďaka neslávnemu videu. O tom, čo napokon urobí si vraj ešte chce premyslieť, teraz je dôležité podľa nej vychladnúť na všetkých frontoch“. Históriu malebnej obce s rázovitou starostkou nájdete tu.

Video zo zastupiteľstva vo Fekišovciach sa začína spievaním hymny | Foto: Youtube

VIDEO: Ty ko*** !!! – vrieskala na Cibulkovej otca vodička po búračke v Bratislave

„Nebudem nikoho prosiť nech sa postaví, sami máte vedieť, čo sa k sľubu poslanca patrí! Postavte sa!“ dožaduje sa starostka vo videu od poslankyne, ktorá má zložiť sľub. „Ďoďu je starý poslanec a vie, čo je odstup. Všetci si ho tu musíme vybudovať, nikto ma nebude osočovať. Rozumeli ste??? A hovoriť budete, až dám slovo! Vypočujte si bájku o Svätoplukovi a iné historické príbehy. Nebudete proti mne, ale so mnou,“ to je len úryvok z vyjadrení, ktoré starostka chŕli vo videu zo slávnostného zasadnutia zastupiteľstva.

Politici sa pýtajú primátora Valla: Všimol si vôbec, že nasnežilo?

Úvod videa sa začína spievaním hymny, kde starostka skonštatuje, že druhá sloha robí poslancom problémy a núti ich, aby spievali ďalej. Ceremoniál podľa diskutujúcich na internete pripomína skôr frašku, prípadne dobrú filmovú komédiu ešte z čias Československa, kedy sa zrodili viaceré vtipné filmy ako Marečku podejte mi pero, alebo Vrchní prchni! a objavili sa tam nezabudnuteľné hlášky.

Starostka poslancov karhala, že sa na ustanovujúce zastupiteľstvo neprihlásili písomne, telefonicky ani osobne. Situáciu využili hneď hekeri, ktorí napadli internetovú stránku obce, aby zavesili na ňu vtipný formulár.

Stránku obce napadli hekeri | Foto: fekisovce.sk

Do Fekišoviec smeruje pre starostku aj otvorený list riaditeľa Transparency International Slovensko, Gabriela Šípoša:

Pridajte sa k nám na facebooku – NÁJDETE NÁS TU

Môže vás zaujímať

Vallo sa rozhodol: Toto budú šéfovia kľúčových mestských podnikov v Bratislave