Jednou vetou

VIDEO: Uhni rampa, idem ja! Pozrite sa, čo narobil v Ružinove nesprávny pitný režim

Starosta Ružinova Martin Chren našiel "Rampolámača" z trhoviska na Miletičovej ul.

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Pred pár dňami sa z trhoviska v bratislavskom Ružinove snažil domov vytrmácať chlapík, lenže cestou zavadil o rampu a poškodil ju. Ani nie po 24-hodinách od zverejnenia záberov už vedia, komu poslať účet za opravu. "Rampolámač" totiž na mieste vytratil svoje doklady. Pozrite si nižšie viac:

FOTO: Čo sa stalo? Slovensko zostarlo o desiatky rokov!

Tie letné horúčavy vedia byť pekne zákerné. Zvlášť, pre tých, čo si „naordinujú“ v rámci pitného režimu prevažne alkoholické nápoje. Svoje by o tom vedel isto rozprávať chlapík, ktorého po vytriezvení čaká pekne mastný účet za opravu rampy, ktorú cestou domov zlomil.

FOTO: Trolejbusy premávajú v hlavnom meste už 110 rokov

Starosta bratislavského Ružinova Martin Chren zverejnil vo štvrtok (18. 7.) na sociálnej sieti neobyčajnú prosbu o pomoc. „Kvôli zlomenej rampe po dotyčnom pánovi pátrame, snáď sa domov dostal v zdraví a škodu bude schopný nahradiť,“ uviedol Chren na svojom facebooku ku zverejnenému videu z bezpečnostnej kamery.

FOTO a VIDEO: Pozrite sa, ako to Urpiner na Pohode 2019 poriadne rozbalil

Na záberoch je vidno, ako sa muž v strednom veku a najmä neistým krokom snaží dostať z areálu trhoviska, kde zrejme trávil nejaký čas predtým a spoločnosť mu robil pravdepodobne aj nejaký ten pohárik. Motavými krokmi prechádzal okolo vstupnej rampy do trhoviska, tá sa mu však stala osudnou.

Na jednu rampu sa totiž oboril celou svojou váhou, čo zariadenie nevydržalo a došlo k jeho zlomeniu. Dotyčný v priebehu pár sekúnd dopadol na zem a ležal tam ešte hodnú chvíľu, akoby by dostal tvrdý K. O. zásah v ringu.  článok pokračuje pod videom nižšie

VIDEO: CHLAPÍK ZVALCOVAL RAMPU NA TRHOVISKU

Sme radi, že vám na Trhovisko Miletičova chutí. Ale myslite na to, že silné slniečko môže byť zradné a pitný režim by mal zahŕňať hlavne vodu, a nie len iné nápoje 🙈P.S.: Viem, že tvár nie je rozoznať, ale kvôli zlomenej rampe po dotyčnom pánovi pátrame, snáď sa domov dostal v zdraví a škodu bude schopný nahradiť…

Uverejnil používateľ Martin Chren – starosta Ružinova Štvrtok 18. júla 2019

 

Starosta Martin Chren: Prosím o trpezlivosť. Bratislavu a Ružinov čakajú obrovské uzávery

„Rampolámač“ bude cvakať

Škodcu však ružinovský starosta Martin Chren dlho nehľadal. „Kolegovia z trhovisku na Miletičovej ulici už vedia, o koho ide. Pán totiž stratil doklady. Z videa sa totiž tvár rozoznať nedá. Je ochotný škodu uhradiť, celkovo hovoríme o sume približne 170 eur,“ uviedla pre hlavne.sk riaditeľka komunikácie z Miestneho úradu v bratislavskom Ružinove.

Možno nie je na škodu pripomenúť dobre známe odporúčanie, ktoré uviedol aj starosta M. Chren v tejto veci: „Myslite na to, že silné slniečko môže byť zradné a pitný režim by mal zahŕňať hlavne vodu, a nie len iné nápoje,“ čím narážal práve na alkoholické nápoje, ktoré nielen v horúčavách dokážu narobiť podobné šarapaty.

FOTO: Na parkovisku v Ružinove niektorých vydesila táto príšera

VIDEO: Poznáte legendárne trhovisko na Miletičovej v Ružinove?

Naša Miletička

Príďte si na Miletičku nakúpiť skvelé produkty od našich trhovníkov a nasať jej tradičnú atmosféru. 🍏🍐🍉🍇🍓🍒🍑🍅🥦🥒🌶🌽🥕🥔🍞🧀🥚🥓🥩🍗

Uverejnil používateľ Trhovisko Miletičova Pondelok 15. júla 2019

 

FOTO A VIDEO: Pozrite sa na tú skazu! Toto ostalo po požiari ubytovne v Bratislave

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru