Jednou vetou

VIDEO: V centre Bratislavy došlo k lúpežnému prepadnutiu

Luxusný butik, ktorý v stredu dopoludnia 11. 9. 2019 prepadli, sa nachádza v hoteli priamo v centre Bratislavy

foto: jxp

V centre Bratislavy na Hviezdoslavovom námestí došlo v stredu k lúpežnému prepadnutiu predajne v jednom z hotelov. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

Dvaja doposiaľ neznámi páchatelia mali podľa doterajších informácií vojsť do predajne, pričom jeden z nich pod hrozbou použitia zbrane prikázal predavačke ľahnúť si na zem.

Možné ideové riešenia prezidentskej vily na Slavíne má priniesť študentská súťaž

Druhý z páchateľov rozbil sklenené vitríny, odkiaľ zobral hodinky. Predbežná vyčíslená hodnota hodiniek je vyše 500-tisíc eur.

„Páchatelia následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Po neznámych páchateľoch v súčasnosti intenzívne pátrame,“ uviedla polícia.

Kriminalisti a policajní špecialisti zabezpečovali stopy na mieste ešte aj vo večerných hodinách. Priestor bol označený páskami s nápisom Polícia. Fotografie nájdete pod videom nižšie.

UKRADLI HODINKY ZA PRIBLIŽNE POL MILIÓNA

UKRADLI HODINKY ZA PRIBLIŽNE POL MILIÓNAPočas dnešného dňa došlo k trestnému činu lúpeže, v predajni situovanej v jednom z hotelov na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Podľa doterajších informácií dvaja doposiaľ neznámi páchatelia vošli do priestorov predajne, pričom jeden z nich pod hrozbou použitia zbrane prikázal predavačke ľahnúť si na zem. Druhý z páchateľov rozbil sklenené vitríny, odkiaľ zobral doposiaľ presne nezistený počet hodiniek v predbežne vyčíslenej hodnote 500 000 Eur. Páchatelia následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto. Lúpež sa zaobišla bez zranení. Po neznámych páchateľoch policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú. V tejto súvislosti vyzývame občanov k spolupráci. Akékoľvek informácie ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na videu nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na tejto facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Streda 11. septembra 2019

 

Predajňa s luxusnými hodinkami v centre Bratislavy, kde došlo k lúpežnému prepadnutiu:

Luxusné hodinárstvo v centre Bratislavy, ktoré v stredu 11. 9. 2019 prepadli. Na záberoch policajní technici, ktorá zabezpečovali potrebné úkony z miesta činu | foto: jxp

 

Luxusný butik, ktorý v stredu dopoludnia 11. 9. 2019 prepadli, sa nachádza v hoteli priamo v centre Bratislavy | foto: jxp
Kriminalista na mieste činu, kde prepadli obchod s luxusnými hodinkami a doplnkami | foto: jxp

 

Polícia žiada všetkých, ktorí by k prípadu vedeli poskytnúť bližšie informácie, alebo boli v čase činu v okolí, aby sa ohlásili na telefónne číslo 158.

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

VYŠNÁ BOCA: Auto spadlo do rokliny, spolujazdec zomrel