Jednou vetou

Víkend: Čaká nás dokonalé počasie a skvelý program!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

fotokoláž hlavne.sk

Jasné počasie, slnečno na celom území Slovenska a teploty od 21 až do horúcich 33 stupňov Celzia. Čaká nás krásny letný víkend, stačí si tak už iba vybrať ten najlepší program. Pozrite si ponuku hlavne.sk na tento víkend!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

V sobotu vás privíta Petropavlovský jarmok vo Veľkom Záluží, XII. ročník Brodčanského jarmoku v Brodskom, Lutilský jarmok – Jarmok ľudových remesiel v Lutile, Dni mesta Námestovo či Dni obce Babín. O hlade vás určite nenechá Festifal piva a jedla v Brezne a Beer & Burger fest v Bratislave. Výber toho najlepšieho piva zase prinesie Krígeľ fest 2019 v Bošanoch.

FOTO: Ikonická Barcelona. Pozrite sa, ako vyzerá v lete!

Tradičnú folklórnu hudbu si užijete na Kapušianskych folklórnych dňoch, Folklórnych slávnostiach v Podhorí, a Spišských folklórnych slávnostiach v Spišskom Podhradí. Nadšenci jazzu si nesmú nechať ujsť Kremnickú Jazzdu v Kremnici a tešiť sa môžete aj na open air festival Topfest v Novom Meste nad Váhom, či koncert legendárnej kapely Habera & Team v Martine.

FOTO: Na poslednú schôdzu parlamentu pred letom sa poslankyne poriadne vyparádili!

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Športoví nadšenci o program taktiež nebudú mať núdzu. Čaká ich Double Red Offroad Day v Brezne, Strážov Classic Rallye v Považskej Bystrici, Majstrovstvá Slovenska hasičského dorastu v Kysuckom Novom Meste, Nízkotatranská MTB Tour v Liptovskej Lúžnej a Zumba maratón v Turanoch. Na Wannado Festival Športu sa môžete tešiť v Senici a na Futbalový turnaj vo Fačkove.

FOTO: Pozrite sa, ako si užíva Verešová!

NEDEĽA

V nedeľu sa môžete tešiť na Belušský jarmok, Habánsky hodový jarmok vo Veľkých Levároch, Hody v obci Brvnište, Dni mesta Námestovo či Hody v Rajci. Výber toho najlepšieho jedla si užijete na Street food v Banskej Bystrici a skvelé pivo si aj v nedeľu budete môcť vychutnať na Krígeľ feste v Bošanoch. 

FOTO: Nezabudnuteľný Fashion week v Miláne patril jedinému spevákovi

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Viessmann pohára v letnom biatlone bude čakať športovcov v Revúcej, 1. ročník TFA sa bude konať v Kuchyni, Klinský krosový beh bude prebiehať v Námestove, Strážov Classic Rallye v Považskej Bystrici, Vergel Summer Weekend v Pezinku a 13. letný Mazda zraz v Novej Bani. Na Autopolis polmaratón sa môžete tešiť v Bratislave.

FOTO: Manželia Táslerovci sa vybrali na luxusnú večeru!

O kultúru budete mať postarané na Moldavskom festivale kultúry a športu v Moldave nad Bodvou, Goralských slávnostiach v Skalitom, a Klenovskej Rontouke v Klenovci. Na koncert známeho a obľúbeného Stinga sa môžete tešiť v Bratislave, a Kandráčovci vystúpia so svojim Mega turné v Galante. Dj EKG otvorí Summer Party v Komjaticiach.

Prvé horúčavy otvárajú kúpaliská. Tieto sa určite oplatí navštíviť

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

Mesto Žilina vyhlásilo architektonickú súťaž na revitalizáciu Bulváru