Daždivý aj slnečný víkend: Skvelého programu však bude dosť!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

fotokoláž hlavne.sk

V sobotu teploty od 16 do 21 stupňov a prehánky na celom území Slovenska, v nedeľu teploty stúpnu na príjemných 26 stupňov Celzia a na väčšine územia Slovenska bude prevládať slnečné počasie. Program však bude bohatý počas celého víkendu a hlavne.sk vám preto prináša výber toho najlepšieho!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Obecné dni vás už v sobotu privítajú v Čičmanoch, Moskovej, Zákamennom, Nitrianskom Rudne a v Plaveči, obľúbený Deň stromu môžete osláviť v Čiernom Balogu. Výber skvelého jedla si užijete na akcii Varenie majstrovských halušiek v Banskej Bystrici, a 5. ročníku Retro guľáš festu v Kostolnej pri Dunaji.

Užívajú si leto: Uhádnete, kam sa vybrali naše poslankyne?

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Nadšencov behu čaká Hámornický polmarátón v Medzevi, Vrbovská pätnástka vo Vrbovom, Beh Jurským parkom v Borskom Svätom Jure, Kubínska Hoľa Spartan Super & Sprint v Dolnom Kubíne, pre futbalistov je prichystaný Futbalový turnaj v Oščadnici, kde sa tiež uskutoční Ondavský cyklomaratón a H- triatlon prebehne v Skalici.

VIDEO: Raper Rytmus vyznal lásku Jasmine aj vytúženému synovi

Hudobní fanúšici si prídu na svoje na koncerte Kandráčovcov a Kollárovcov v Terchovej, Kaliho & Petra Panna v Štúrove, Summer Domaša Feste, Priechodských Rockových Slávnostiach, na koncerte Toma Toma 7, ktorí vystúpia v Bratislave či na obľúbenom festivale Pohoda, ktorý prebieha počas celého víkendu na letisku v Trenčíne.

Haute Coture v Paríži: Kožušinový Armani, a Chanel v knižnici!

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

V nedeľu budú Dni obce prebiehať v obci Rabčie, Plavec a Zákamenné, Dni mesta vás privítajú v Medzevi. Kultúrne leto vás privíta v Kysuckom Novom Meste aj v Hnúšti, a Deň Vajnor „Dedina v meste“ prebehne v Bratislave. Na Leto na korze sa môžete tešiť v Trnave a na Retro víkend v Trenčianskych Tepliciach.

Jazyk sa mu napokon rozmotal: Herec Stanke prehovoril o nehode a alkohole

XXV. ročník festivalu chrámových zborov a gospelových skupín Spievame Márii prebehne v Trstenej, Miľniky Rocku prebehnú v Banskej Bystrici, Jozef Hollý & Band Piano show vystúpia v Trenčianskych Tepliciach, Country popoludnie vás čaká v Oravskej Lesnej a RK Jazz band vystúpi v nedeľu v Ružomberku.

FOTO: Parížska Haute Couture priniesla Crème de la Crème

Môže vás zaujímať

V pondelok bolo na Slovensku na viacerých miestach rekordne teplé počasie