Jednou vetou

Víťazmi 47. ročníka Majstrovstiev SR v hasičskom športe sú hasiči z Popradu

Ilustračné foto

foto: Pixabay.com

Víťazmi 47. ročníka Majstrovstiev SR v hasičskom športe sa stali hasiči z Popradu. Informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). Križanová doplnila, že slovenských reprezentantov teraz čakajú Majstrovstvá sveta v hasičskom športe, ktoré sa budú konať v septembri v ruskom Saratove.

Víkendový program: Slnko aj dážď, ale najmä skvelé akcie!

„V celkovom bodovaní sa na prvom mieste umiestnilo družstvo z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Poprade, druhé miesto obsadili hasiči z Okresného riaditeľstva HaZZ v Martine a na tretej priečke sa umiestnilo Okresné riaditeľstvo HaZZ v Čadci,“ spresnila Križanová.

Majstrovstvá sa konali v areáli Prešovskej univerzity v Prešove. Medaily a ceny víťazom odovzdali prezident HaZZ Alexander Nejedlý, prezident Dobrovoľnej požiarnej ochrany (DPO) SR Pavol Ceľuch, riaditeľ Krajského riaditeľstva HaZZ v Košiciach Jozef Fedorčák a riaditeľ Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove Ján Goliaš.

Prvýkrát na majstrovstvách Slovenska súťažilo aj družstvo dobrovoľných hasičov z Dobrovoľného hasičského zboru (DHZ) Kúty, ktorí získali pohár prezidenta DPO SR.

FOTO: Odteraz bezpečnejšia Bratislava. Nová stanica polície už funguje

„Družstvo DHZ Kúty sa neoficiálne v hodnotení družstiev umiestnilo na tretom mieste,“ uzavrela Križanová.

Vyhodnotenie 47. ročníka Majstrovstiev Slovenskej republiky v hasičskom športe 👏👏👍Majstrovstvá Slovenskej republiky v…

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Piatok 23. augusta 2019

Môže vás zaujímať

Opitý motorkár havaroval pri Košeci, nafúkal vyše jedného promile