Jednou vetou

Vo vodách priehrady v Boleráze hľadá utopeného Bratislavčana

Vodná nádrž Boleráz

foto: TASR - Lukáš Grinaj

Osoba, ktorá v sobotu (20. 4.) plávala v priehrade Bolerázu v okrese Trnava a neskôr zmizla pod hladinou, by mal byť 65-ročný Bratislavčan. Jeho nezvestnosť nahlásil brat v pondelok (22. 4.). Oznámenie o topiacej sa osobe podal svedok už v sobotu, okamžitá pátracia akcia však skončila bezvýsledne.

Polícia upozorňuje na silný vietor, ktorý zapríčinil aj prevrátenie kamióna

„Na brehu priehrady bolo v sobotu nájdené šatstvo aj s osobnými vecami, no bez dokladov, ktoré by mohli pomôcť identifikácii. Následne v pondelok nahlásil muž z Bratislavy na Obvodnom oddelení Policajného zboru SR v Trstíne nezvestnosť svojho brata, potom aj identifikoval nájdené šatstvo ako veci patriace bratovi,“ informovala v utorok krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová.

V utorok bola od 9. hodiny vykonávaná rozsiahla pátracia akcia za účasti policajtov poriadkovej polície, kriminálnej polície, poriečneho oddelenia polície spolu s potápačmi a člnom.

Polícia odhalila sobášne podvody v nitrianskom regióne

„Do pátrania sa zapojili aj trnavskí hasiči s člnmi, záchranári z Gabčíkova a technikou a služobné a záchranárske psy. Nezvestného muža sa zatiaľ vypátrať nepodarilo,“ konštatovala hovorkyňa. Polícia bude v pátraní pokračovať aj v stredu (24. 4.).

Môže vás zaujímať

Letnú dovolenku plánuje zhruba 40 percent Slovákov, dve tretiny z nich chcú oddychovať doma