Jednou vetou

Vodiči v Bratislave sa miestami zdržia 20 minút

Dopravná situácia vo Vrakuni ráno 22. februára 2019

foto: zvladneme.to

Ranná doprava v Bratislave je v piatok aj napriek obmedzeniam na križovatke Prievoz a na ulici Mlynské nivy relatívne plynulá. Zelená vlna RTVS upozorňuje na zdržanie desať až 15 minút na zjazde z D1 z mestskej časti Petržalka smerom na Bajkalskú do centra.

Kolóny sa podľa Zelenej vlny RTVS tvoria aj na výjazdoch z Vrakune smerom do centra, zdržanie je tu hlásené do 15 minút.

Stella centrum informuje o zdržaniach a kolónach na diaľnici D2 za Stupavou v smere do hlavného mesta. Vodiči sa zdržia do 20 minút v Bratislave na ulici Svornosti a na Popradskej v smere do mesta, na Račianskej smerom do mesta do desať minút. Zdržania a kolóny sú hlásené aj v Dunajskej Lužnej, Moste pri Bratislave, Ivanke pri Dunaji a za Studeným a Miloslavovom.

FOTO: Kolaps v Bratislave? Bežná pohodička. Najhorší scenár sa nenaplnil

V Bratislave sa postupne od piatka (15. 2.) začali rozsiahle dopravné obmedzenia. Súvisia s výstavbou diaľnice D4 a rýchlostnej cesty R7, konkrétne prestavbou mimoúrovňovej križovatky Prievoz, a s výstavbou podzemného kruhového objazdu na rekonštruovanej časti ulice Mlynské nivy. Na bezplatnú informačnú linku 0800 242 000 môžu hlásiť vodiči problémy v doprave, alebo klásť otázky. Viac informácií nájde verejnosť na webe www.zvladneme.to, kde je aj online prenos z dopravných kamier.

Môže vás zaujímať

VIDEO: Pozrite sa, ako vyzerajú práce na novom bratislavskom obchvate