Jednou vetou

Výborné chute a jedlá sa stretnú v Starej tržnici. Pridáte sa?

Podujatie pouličného jedla

Zdroj: Facebook

Môžeme očakávať viacero nováčikov! Prvýkrát sa z ulíc presúvajú organizátori do priestorov Starej tržnice, jedlá budú rôzne a na chuť si príde takmer každý. Street Food je určený pre milovníkov rušného mestského života a "jedla z ulice". Street Food Park sa teší veľkej obľube, zrejme aj z toho dôvodu sa koná dvanásťkrát do roka. Na budúci týždeň sa zúčastní 16 predajcov s jedlom a 4 predajcovia s nápojmi.

Street Food Park sa bude konať od 21. – 23. 2., to znamená od budúcej stredy do piatku a v sobotu 24. 2. sa bude v Starej tržnici konať tradičný trh PIAC MARKT.

Doposiaľ sa Street Food Park, ktorému to prislúcha už len z názvu, konal v bratislavských uliciach pred Starou tržnicou, tento rok vo februári však nastane zmena. Vaše obľúbené jedlá nájdete priamo vnútri Starej tržnice pod jednou strechou. Mená nováčikov, na ktorých sa môžeme tento rok tešiť: Bramm, FOLKS FOOD TRUCK, Indická kuchyňa RAMTADOORI, SPEZAX CAFFE, Laksa. Zo stálic potešia stánky Burrito Fellas, FOODSTOCK, GLUTENFREEAKS, NYC Corner, Poľná Kuchyňa, Unas bistro a Trhance jak párance.

                                                      Zdroj: Facebook | Zdroj: Facebook

 

„Street Food Park je vo vnútri preto, lebo sme predpokladali, že môže byť veľká zima, a preto chceme vyskúšať indoorovú verziu. V budúcnosti ho opäť plánujeme mať vonku.“ Vyjadrila sa Silvia, PR & social media.

Môže vás zaujímať

Piešťanské kúpele už prijímajú na kúpeľné pobyty aj samoplatcov