Jednou vetou

Vyhrážky mestskému poslancovi. Máme tu druhú Zsuzsovú?

Mestský poslanec Jakub Mrva dostal za svoju prácu podozrivé odkazy

autorská koláž hlavne.sk, Facebook

Niekomu musel riadne stúpiť na otlak a prekaziť plány. Mestský poslanec Jakub Mrva, ktorý patrí do tímu novozvoleného primátora mesta Bratislavy, zažil nepríjemné chvíle. Za svoju prácu v meste dostal nepríjemné vyhrážky. Správu, ktorá prišla jeho manželke má byť dokonca z falošného profilu!

Tak dosť! Informácie zo spisu sa využívajú na diskreditáciu. Glváč podal trestné oznámenie

Mrva na svojej sociálnej sieti zverejnil vyhrážku, ktorá bola určená jeho manželke, a adresovala ju iná žena. Podľa medializovaných informácií sa s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o falošný účet.

Politické školenie v Prahe? Danko má vraj niekoľko učiteľov, detaily návštevy Zemana poriadne zatĺka…

Fotka, ktorú istá Natália S. na svojom facebookovom profile používa, jej údajne vôbec nepatrí. Podľa všetkého ju mala ukradnúť z profilu ženy, ktorá je z Českej republiky, tu je dôkaz.

POZRITE SI VIDEO: Vtipná ponuka hviezde 90.tych rokov. Ako reagoval Mc Erik na Wallnerov návrh?

Mrva na túto skutočnosť reagoval svojím komentárom na danej sociálnej sieti, kde uviedol, že vedenie Bratislavy zverejnilo plán, ako chce vymeniť vedenie mestských podnikov cez transparentné výberové konanie. „Vrátane Mestských lesov v Bratislave – mestskej organizácii, ktorej sa dlhodobo venujem,“ uviedol J. Mrva na facebooku.

Dopravné peklo v Bratislave. Prišiel Vallo s dobrým riešením alebo ide len o reklamný trik?

Zároveň dodal, že na takúto reakciu bol tak trochu pripravený. „Dalo sa to čakať, že strach z ukončenia rôznych kšeftov bude silný,“ upresnil J. Mrva.

Neprekvapil ho teda ani e-mail, ktorý mu bol adresovaný a plný klamstiev o ňom, pod ktorý sa podpísal akýsi Stano Tokár z Vrakune. Pričom J. Mrva reagoval, že žiadneho Stana Tokára nepozná. „Nikdy som sa s takým človekom nestretol,“ dodal.

Návrat Mečiarovej legendy? Exminister Kozlík spriada nové plány

Údajná autorka profilu odporúčala Mrvovej manželke to, aby nestrkal nos tam, kde nemá. Dotknutý poslanec zaujal stanovisko: „Ráno dostala moja manželka správu obsahujúcu vyhrážku od cudzej ženy. Považujem za nechutné, aby moju manželku, ktorá je na rodičovskej dovolenke s dvoma malými deťmi, niekto zaťahoval do špinavých hier,“ vyjadril sa poslanec.

Hop, hop malí žiaci. Rajtár a Galko nenápadne na fakulte práva

Takýto odkaz autorka profilu poslala manželke Jakubu Mrvu. | Foto: facebook.com/JakubMrvaZaZelensiuBratislavu

 

Ružinovčania reagujú: Nech sa tento hnus už neopakuje!

O niekoľko hodín neskôr J. Mrva aktualizoval svoj status o tom, že už v roku 2016 ho táto osoba kontaktovala. „Pohrabal som sa v starších správach a v 2016 mi teta už raz písala…“ uviedol poslanec.

Takto v roku 2016 písala slečna Siliková Jakubovi Mrvovi. | Foto: facebook.com/JakubMrvaZaZelensiuBratislavu

 

Neznesiteľný zápach v Ružomberku: Údajný vinník dostal Krištáľové krídlo

Ľudia reagovali rozhorčene. Niektorí autorku, ktorá obťažovala J. Mrvu a jeho manželku označovali ako blonďatú verziu Zsuzsovej.

VAJNORY: Starosta Vlček hasí po Mrvovi spornú výstavbu

Jakub Mrva podal dokonca trestné oznámenie. „Podal som to priamo na prokuratúru, ešte zatiaľ nič neviem, podľa mňa to bude na dlho. Ale myslím si, že ten e-mail, ktorý mi bol adresovaný od údajného Stana Tokára a tieto dve správy sú od jedného človeka,“ uviedol J. Mrva.

Kde a koľko peňazí vám vrátia za meškanie autobusu?

Mrva je presvedčený, že to súvisí s jeho prácou a všetko kompetentným nahlásil. „Keď sa človek snaží zmeniť veci k lepšiemu je za to nejaká daň. Ja som síce prijal nejaké opatrenia ako poslanec, ale dúfam, že polícia to vyrieši, dal som im aj emailové adresy,“ uzavrel J. Mrva.

V časti Vajanského nábrežia vznikne Námestie Tomáša G. Masaryka

 

Žena, ktorá sa vyhrážala poslancovi má profil aj na Instagrame. Má na ňom tiež pikantné fotky | Foto: Instagram

MOTO: Citroën začal oslavy 100. výročia vzniku uvedením horúcej novinky

V prípade, že niekto vytvorí falošný profil, cez ktorý sa vyhráža alebo zastrašuje niekoho ďalšieho, nie je to len tak. Jedná sa totiž o trestný čin a páchateľom hrozí až dvojročné väzenie. „Je ale dôležité si uvedomiť, či bola naplnená skutková podstata trestného činu a preto je potrebné skúmať v každom prípade individuálne,“ uviedla Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia PZ.

Všetkých ťahala za nos. Alena Zsuzsová vábila svoje obete na cudzie fotografie!

Čo ale s takou situáciou, ak nastane? „Ak človek nadobudne také tušenie, môže podať trestné oznámenie. Polícia oznámenie príjme a vyhodnotí a rozhodne o ďalšom postupe. Ľudia by mali so sebou priniesť všetky dôkazné prostriedky, ktorými v danej veci disponujú, ako sú e-mailové správy, komunikácia cez sociálne siete, printové materiály a iné,“  uzavrela D. Baloghová.

Nájdete nás aj na facebooku – Pridajte sa k nám TU

Môže vás zaujímať

Bratislavský Ružinov otestoval zamestnancov škôl, nie všetky výsledky boli negatívne