Jednou vetou

Zima je za dverami: Takýto bude víkendový program!

Víkendové tipy posielajte na redakcia@hlavne.sk

autorská koláž hlavne.sk

Zamračené, prehánky či dokonca dážď so snehom a teploty od 6 do 14 stupňov. Podľa predpovedí by sa dalo povedať že je zima za dverami, o skvelý program sa však obávať nemusíte. Pozrite si výber tých najlepších akcií ktorý prináša hlavne.sk!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

SOBOTA

Sobota otvorí obľúbené Martinské jarmoky v Holíči, Stupave a Trstenej, tešiť sa môžete aj na Klobásový festival v Nových Zámkoch, či Svätomartinskú zabíjačku na Hrade Beckov. Sladká Sobota vás zase čaká na hrade Holíč, Kačacie hody v Trnave a Lampiónový sprievod v Banskej Bystrici.

FOTO: Narodeniny alebo Vianoce? Moderátor Juraško na nákupoch

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Športových nadšencov čaká v sobotu Slovakia Lacrosse Cup a cvičenie Zumba Fitness v Bratislave, Horský beh sa uskutoční v Smolíku. Zimná bežecká séria otvorí svoj siedmy ročník v rôznych lokalitách regiónu Vysokých Tatier a Auto Show Slovakia Ring sa bude konať v Orechovej Potôni.

VIDEO: Vodičov čaká náročnejšie obdobie na cestách. TOTO radí polícia!

Bohatý program čaká aj fanúšikov kultúry. Koncert Habera & Team, predstavenie Tri a pol ženy a Ruský cirkus na ľade uvidíte v Bratislave, stand-up comedy show Silné reči si budete môcť vypočuť vo Zvolene, československý muzikál Kubo v Topoľčanoch a Depeche Mode Párty v Trnave.

FOTO: Viktor Vincze je na cestách. Autom však necestuje!

NEDEĽA

Ilustračné foto | Zdroj: canva.com

Trhy čakajú v nedeľu mesto Lučenec, Top Talent Festival  Nové Mesto nad Váhom a na Víkend atraktívneho divadla sa môžete tešiť vo Zvolene. Kamzík 1000+ Palacinky Tour sa bude konať v Bratislave, Štiavnická vínna špacírka v Banskej Štiavnici a najväčší lampiónový sprievod Čarovné lampáše sa uskutoční v Trnave.

FOTO: Extravagancia aj luxus. Takto sa predviedli celebrity na MTV Awards!

Na nedeľný program sa môžu tešiť predovšetkým naši najmenší. Tešiť sa môžu na rodinný event Super svet v Martine, predstavenie Smejko a Tanculienka – Všetko najlepšie! v Kežmarku, koncertné turné Hanička a Murko, a Rozprávkový november na Starej radnici vo Zvolene a Rozprávky na amfiku v Prešove.

FOTO: Halloween na Slovensku? Tieto celebrity zmenil na nepoznanie!

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Bratislavský Ružinov otestoval zamestnancov škôl, nie všetky výsledky boli negatívne