Jednou vetou

Zrážka s lesnou zverou na R2 sa skončila zranením troch starších osôb

Zrážka s lesnou zverou na R2 sa skončila zranením troch starších osôb

Foto: TASR

Zranením troch osôb sa skončila zrážka s lesnou zverou, ku ktorej došlo na rýchlostnej ceste R2 v smere od Bátky na Tornaľu v piatok (19. 4.) krátko pred polnocou. Informuje o tom banskobystrická polícia na svojej facebookovej stránke Polícia SR - Banskobystrický kraj.

„Vozidlu náhle vbehla do cesty lesná zver. Auto zostalo stáť so zapnutými výstražnými smerovkami. Vodič ďalšieho vozidla dostatočne nesledoval situáciu na ceste a narazil doň. Pri dopravnej nehode sa v prvom vozidle zranili dve 67-ročné spolujazdkyne, z toho jedna ťažko. Ťažké zranenie utrpel aj 47-ročný spolujazdec druhého vozidla,“ uvádza polícia na sociálnej sieti s tým, že nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Pri vážnej dopravnej nehode sa zranilo osem ľudí

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici zriadilo vlastnú regionálnu stránku začiatkom apríla.

„Stránka Polícia SR – Banskobystrický kraj verejnosť informuje o aktuálnych udalostiach, dôležitých dopravných obmedzeniach, ale aj o každodennej činnosti policajtov. Súčasťou obsahu sú i témy zamerané na prevenciu, pátranie po osobách či rôzne nadčasové témy. Fanúšikovia stránky môžu formou súkromných správ kontaktovať políciu a okrem svojich otázok zasielať dôležité poznatky, čím budú priamo nápomocní pri vyšetrovaní trestnej činnosti,“ zdôraznila banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Môže vás zaujímať

Rumun sa pokúsil dať do obehu falošné 50-eurové bankovky