Jednou vetou

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

Hokejové legendy si vyšli na večeru v centre hlavného mesta

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Krátko po tom, čo 25-ročný syn Petra Bondru (50) Dávid oznámil, že v nasledujúcej sezóne zostáva kamzíkom a bude naďalej pôsobiť v našej Tipsport lige, sa stretol Peter Bondra so šéfom Tipsport ligy Richardom Lintnerom (40) a dali si spoločne večeru v bratislavskom starom meste. Vieme, čo všetko spolu preberal.

Nenápadný návrat po majstrovstvách

„Ja sa teším, že zostáva v našej lige, pretože po Majstrovstvách sveta (v ľadovom hokeji) bol o neho záujem a on sa napriek tomu rozhodol zostať na Slovensku a bude v kariére napredovať“ vyjadril sa pre hlavne.sk generálny manažér slovenskej hokejovej ligy Richard Lintner.

Tour de France: 10 bizarných faktov o známych pretekoch

Ako sa nedávno v médiách vyjadril samotný Dávid Bondra, rozhodovanie nebolo vôbec ťažké a tak aj budúcu sezónu bude obliekať dres HK Poprad. „Nikdy som si nemyslel, že sa mi naozaj splní detský sen o reprezentovaní Slovenska. Teraz sa už nepozerám na to, čo bolo v minulej sezóne, aj keď to bolo veľmi krásne obdobie. Sústredím sa už len na Poprad, kde chcem spolu s mužstvom uspieť a niečo dosiahnuť,“ vyhlásil nedávno samotný D. Bondra.

Vypeká, varuje, ale stihla aj dovolenku

„Ja som s Peťom (Bondrom) stále v kontakte, ako všetci chalani z tej generácie a vždy keď je čas, tak sa spolu porozprávame. Čiže to bola bežná priateľská večera,“ uzavrel šéf našej najvyššej klubovej súťaže v ľadovom hokeji.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Djokovič na čele rebríčka ATP už 287. týždeň