Jednou vetou

Dunajská Streda uplatnila opciu, Jedlička sa upísal do roku 2022

Ilustračné foto

foto: Pixabay

Fortunaligový klub FC DAC 1904 Dunajská Streda podpísal kontrakt s brankárom Martinom Jedličkom do leta 2022. Informovala o tom oficiálna stránka tímu.

Dvadsaťjedenročný český futbalista prišiel na Žitný ostrov pred jarnou časťou uplynulej sezóny na polročné hosťovanie, ktoré v lete 2018 predĺžil do konca prebiehajúcej sezóny.

Vypočujte si. Maskot Macejko má svoju skladbu. Naspieval ju Ondrej Kandráč

V nej odohral za DAC 20 zápasov a šesťkrát si udržal čisté konto. Odteraz je kmeňový hráč momentálne druhého tímu ligovej tabuľky.

„Som veľmi šťastný, pretože v Dunajskej Strede aj v samotnom klube sa mi páči, cítim sa tu výborne. Viem, že je to správny krok pre moju budúcnosť. Vďaka podmienkam v klube a fanúšikom v meste patrí moje srdce Dunajskej Strede. Už koncom roka sme začali s vedením klubu komunikovať o tom, že by radi uplatnili na mňa opciu, ktorá bola zahrnutá v pôvodnej dohode. Dolaďovali sa len podmienky, pričom DAC jednal veľmi seriózne, takže som veľmi rád, že sa napokon prestup zrodil,“ povedal Jedlička.

Diarra sa dohodol na ukončení kontraktu s PSG

„Sme veľmi šťastní, že môžeme oznámiť podpis zmluvy s Martinom Jedličkom. Svojím prístupom, každodennou tvrdou prácou je vzorom pre všetkých mladých hráčov nášho klubu. Pevne veríme, že má pred sebou skvelú kariéru,“ uviedol športový riaditeľ DAC-u Jan Van Daele.

Môže vás zaujímať

BASKETBAL: Veria, že v júli dohrá svoje súťaže aspoň mládež