Fehérváry letel po podpise zmluvy rovno do Nitry

Slovenský hokejista Martin Fehérváry

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Najbližšie tri roky bude hrávať vo farbách Washingtonu. Slovenský hokejista Martin Fehérváry podpísal nováčikovský kontrakt s tímom NHL Washington Capitals. Ten ho draftoval minulý týždeň v druhom kole z celkového 46. miesta. Vieme, kde bol hneď po prílete. Gratuloval našim úspešným hokejbalistom v Nitre.

Nenápadný návrat po majstrovstvách?

Celý minulý týždeň sa konali na hokejovom štadióne v Nitre Majstrovstvá sveta juniorov v hokejbale WBHF, ktoré sa včera neskoro večer skončili finálovým zápasom medzi Slovenskom a Kanadou. Mladý slovenský reprezentanti do 20 rokov zdolali Kanadu 4:3 po predĺžení a získali titul majstra sveta.

Len včera (1. 7.) oznámil viceprezident a generálny manažér Washington Capitals Brian MacLellan na klubovom webe, že podpísali s Martinom Fehervárym (ktorého pred týždňom draftovali zo 46. miesta) nováčikovský kontrakt na tri roky.

Fehérváry podpísal s Washingtonom nováčikovskú zmluvu

Martin Fehérváry rovno po prílete z Washingtonu po podpise zmluvy prišiel do Nitry pozdraviť čerstvých majstrov sveta. Víťazný tím neskrýval o to väčšiu radosť, keď ich prišiel povzbudiť ich vzor. Pozrite si fotografie.