Jednou vetou

FOTO: Zdravé potraviny aj nejaký šperk. Na toto sa nevedela známa tenistka vynadívať

Anna Karolína Schmiedlová patrí medzi naše najlepšie tenistky

autorská koláž hlavne.sk, Instagram AKS

Potom ako minulý týždeň ohlásila Dominika Cibulková koniec svojej skvelej tenisovej kariéry, máme aj pozitívne tenisové správy. Anna Karolína Schmiedlová už trénuje a nevie sa dočkať návratu do tenisového kolotoča. Nášmu čitateľovi sa podarilo úspešnú tenistku zachytiť v nákupnom centre a neboli to len zdravé potraviny. Tieto šperky ju dostali:

FOTO: Hamšíkov otec na stretnutí so známym športovým manažérom. Toto riešili!

Anna Karolína Schmiedlová absolvovala po Wimbledone operáciu ľavého kolena. Po operácii sa pomaly zotavuje a zhruba mesiac už trénuje a pripravuje sa na novú sezónu 2020. A popri príprave na ďalšiu sezónu si odbehla aj do nákupného centra na brehu bratislavskej Petržalky. Tam okrem bio potravín obdivovala aj výklad so šperkami a nevynechala darčekový obchod.

FOTO: Dominika Cibulková po rokoch odhalila takmer všetko!

„Taká dlhá pauza nie je pre žiadnu tenistku zábava. Budem však mať aspoň dlhší čas na predsezónnu prípravu. Teším sa už aj na trénovanie. Môžem sa kvalitne kondične pripraviť a nemusím sa nikam plašiť. Verím však, že ma podobne vážne zranenie postihlo v kariére prvý a posledný raz,” povedala začiatkom októbra v rozhovore sport.aktuality.sk, kde okrem iného priblížila svoju situáciu po Wimbledone, keď podstúpila operáciu ľavého kolena, čo ju vyradilo na istý čas od aktívneho športu.

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

„Išiel som po obchodnom centre a vidím, je to ona? Nie je to ona? Spoznal som ju napokon, keďže milujem tenis. Hodnú chvíľu postávala pri výklade so šperkami, možno si robila prehľad na vianočné darčeky, alebo obdivovala nejakú peknú kolekciu,“ uviedol náš čitateľ Dušan, ktorý postrehol našu úspešnú tenistku v bratislavskom shoppingu. „Verím, že v budúcej sezóne sa jej bude skvelo dariť a všetkým na kurtoch ukáže,“ dodal fanúšik Schmiedlovej.

článok pokračuje nižšie

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová v nákupnom centre v Bratislave, 18. 11. 2019 | foto: čitateľ

 

FOTO: Žiari ako v siedmom nebi. Takto spolu randia Emma Drobná a Filip Šebo

Počas tenisovej prestávky ukončila Anna Karolína Schmiedlová spoluprácu s trénerom Milanom Martincom, s ktorým boli spolu takmer osem rokov a doviedol ju na 26. miesto vo svetovom rebríčku.

Dohodla sa na spolupráci s Pertrom Huberom, doterajším trénerom Magdalény Rybárikovej. Magda podobne ako Dominika Cibulková koketuje s ukončením svojej tenisovej kariéry, aj keď to ešte formálne tenisovému svetu neoznámila.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

FOTO: Maškry na vianočných trhoch si dopriali známe tváre aj naše úspešné tenistky

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu