Jednou vetou

FOTO: Česi mali naponáhlo! Po nevydarenom zápase sa nezdržali

Českí hokejisti mali naponáhlo

autorská koláž hlavne.sk, red

Bola to neuveriteľná dráma, medailu mali na dosah, radosť napokon bola na súperovej strane. Náš čitateľ si v Bratislave cez víkend všimol po zápase českých hokejistov, ktorí po samostatných nájazdoch napokon prehrali súboj o bronz na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji. Na ich tvárach bolo čitateľné sklamanie. Po zápase sa doslova rozpŕchli hneď domov. Foto nájdete nižšie v článku.

FOTO: Fíni zopakovali bratislavské zlato! Hrdinom zázraku Anttila

Hokejisti Ruska si na 83. majstrovstvách sveta v Bratislave vybojovali cez víkend bronzové medaily. Rozhodol o tom nedeľňajší (26. 5.) zápas o 3. miesto, v ktorom zdolali českú reprezentáciu 3:2 po samostatných nájazdoch.

FOTO: Známe tváre si nenechali ujsť finálové zápasy

Náš čitateľ Ján, ktorý bol priamo na štadióne si po zápase všimol, ako sa česká hokejová reprezentácia doslova rozpŕchla po prehre domov. „Išli sme so synom okolo a tá atmosféra sa dala krájať, sklamanie vo vzduchu, veď bronz mali na dosah a napokon vyhrali Rusi…,“ skonštatoval Ján, ktorý patrí k hokejovým fanúšikom. Tí si okrem neho prišli v hlavnom meste na svoje aj keď sa všetci nedostali na zápasy priamo na štadión.

MS budú ziskové! Šampionát navštívilo 472.648 divákov

„Boli sme sa pozrieť počas šampionátu aj vo fanzóne pri Istropolise a bolo to veľmi dobre organizované, myslím si, že sme si urobili slušnú reklamu, ako to Slovensko zvládlo pred ôsmymi rokmi“ uviedol pochvalu na adresu organizátorov náš čitateľ. Slovenská republika bola usporiadateľom hokejového šampionátu už po druhýkrát, prvýkrát sa konali MS v ľadovom hokeji na Slovensku v roku 2011.

FOTO: Tůma a Porubjaková si odskočili z natáčania Oteckov na rýchly obed

O tom, že sa českí hokejisti doslova rozpŕchli po súboji o tretie miesto na 83. MS v ľadovom hokeji svedčia aj fotografie nižšie.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu