Jednou vetou

FOTO: Dominika Cibulková vyvetrala svojho módneho kamoša

Tenistka Dominika Cibulková

autorská koláž hlavne.sk, jxp, TASR

Zrejme sa to dozvedel medzi prvými. Našu najúspešnejšiu tenistku Dominiku Cibulkovú zachytil náš pár dní pred jej oznámením o neúčasti vo Wimbledone. Známa milovníčka módy a luxusu si vyšla do bratislavského Starého mesta v spoločnosti známeho stylistu Andreja Kusalíka. Pozrite si foto nižšie:

FOTO: Šarky si vydýchol. Prvé foto po voľbách hokejového prezidenta

Dominika Cibulková sa v spoločnosti aj na sociálnych sieťach rada prezentuje aj ako milovníčka luxusného štýlu s módnymi kúskami od najznámejších svetových značiek.

Naša tenisová jednotka oznámila len nedávno prostredníctvom sociálnej siete Instagram, že nebude štartovať na jednom z najvýznamnejších tenisových turnajov na treťom Grandslame vo Wimbledone.

FOTO: Futbalista Vladimír Weiss ml. na kávičke. Aha, na čo zabudol!

Dôvodom jej neúčasti vo Wimbledone sú pretrvávajúce problémy s achylovou šlachou na ľavej nohe. Táto sezóna Dominike nepraje. Ani raz sa jej nepodarilo prebojovať do druhého kola a k tomu sa ešte pridružilo pretrvávajúce zranenie.

FOTO: Moderátor Bičan so synom sa takto pripravujú na leto

Za to ako bolestné možno považovať je pompéznu oslavu tridsiatky pred pár týždňami v luxusnom podniku v Bratislave, kde prišli všetci hostia v kostýmoch, keďže sa niesla v štýle známeho filmu Grandhotel Budapešť. Okrem toho rada si vybehne v týchto letných dňoch na kus reči aj so svojimi priateľmi. Minulý týždeň si takto dopriala večeru na terase vo vychýrenom lokále s kamarátom a stylistom Andrejom Kusalíkom.

 

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Takto svojím fanúšikom oznámila Dominika Cibulková, že tento rok sa nezúčastní Wimbledonu:

 

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

 

 Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu