Jednou vetou

FOTO: Šupler s Pašekom spolu na štadióne. Prehra rovno pod nosom

Bývalý tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Július Šupler bol na hokejovom zápase s prezidentom Bratislava Capitals Dušanom Pašekom ml.

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Náš bývalý reprezentačný hokejový tréner Július Šupler a bývalý hráč Slovana, Skalice, Košíc, no najmä v súčasnosti prezident Bratislava Capitals - Dušan Pašek ml. sa spoločne prizerali minulý týždeň spoločne druhej prehre Bratislavčanov.

FOTO: Hamšíkov otec na stretnutí so známym športovým manažérom. Toto riešili!

Na štadióne Ondreja Nepelu Capitals – prvé mužstvo v tabuľke slovenskej hokejovej ligy podľahli poslednej Trnave 3:4. Nemohúcosť Capitals dokazujú aj zábery na prezidenta D. Pašeka ml.

V piatok sa v Bratislave na štadióne Ondreja Nepelu hral zápas 19. kola Slovenskej hokejovej ligy. Capitals Bratislava privítali na svojom domácom štadióne súpera z opačného konca tabuľky HK Gladiators Trnava.

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

Zápas sledovalo niekoľko stoviek divákov a v hľadisku nechýbal prezident Klubu Dušan Pašek ml., bývalý hráč Slovana, Skalice, Košíc. Zápas sledoval spoločne s bývalým reprezentačným trénerom Júliusom Šuplerom. Hráči svojmu prezidentovi veľa radosti neurobili, keď poslednému mužstvu tabuľky podľahli 3:4.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

FOTO: Na hokejistov čakali fanúšikovia v hoteli, Ovečkin sa vyparil do mesta

Pred začiatkom sezóny ohlásil bratislavský klub HC Osmos veľké zmeny. Premenoval sa na Capitals Bratislava, predstavil nové logo, ktorému dominuje Bratislavský hrad. Do týmu prišli skúsení extraligový hráči ako Marek Slovák, Tibor Varga, Dávid Buc a ďalší. Trénerom je Peter Oremus, ktorému asistuje Michal Hudec.

Capitals sa presťahovali zo staručkého ružinovského štadióna na štadión Ondreja Nepelu, ktorý bol doposiaľ domovom výlučne jediného klubu a to Slovana. Tým s platovým rozpočtom na sezónu 500-tisíc Eur má len tie najvyššie ambície. Jeho cieľom je vyhrať Slovenskú hokejovú ligu a postúpiť do extraligy a vytvoriť konkurenciu legendárnemu HC Slovan.

 

Rozhovor: Riskovali sme, ale nezľakol som sa. Takto si Maťo Ďurinda spomína na november 89

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

Môže vás zaujímať

Djokovič na čele rebríčka ATP už 287. týždeň