Jednou vetou

FOTO: Futbalista Vladimír Weiss ml. na kávičke. Aha, na čo zabudol!

Vladimír Weiss ml.

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Bez lopty a bez kopačiek, len tak medzi ľuďmi. Obľúbený slovenský futbalista Vladimír Weiss ml. (29) sa objavil v známom shoppingu na brehu Dunaja. Po odchode však zabudol na jednu dôležitú vec. Za nezapnuté pásy môže vyjsť kávička poriadne draho!

Exkluzívne foto: Tajné stretnutie Kisku s hlavným organizátorom protestov

V čase, keď sa hráči reprezentačného Á-čka pripravujú pred prípravným zápasom s Jordánskom (7. 6. v Trnave o 20:30) a kvalifikačný s Azerbajdžanom o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy (11. 6. o 18:00 v Baku), si futbalita Vladimír Weiss (29) vyšiel na kávičku do známeho nákupného centra v bratislavskej Petržalke.

FOTO: Tréner Weiss s manželkou, štýlovo na nákupoch!

Slovenský futbalový reprezentant, ktorý momentálne hraje za katarský klub Al-Gharafa bolv minulosti hráčom Manchestru City, Glasgowa Rangers, Espanyolu Barcelona či Olympiakosu Pireus. Známa je situácia z novembra minulého roka, keď počas zápasu Ligy národov proti Česku v 79. minúte opustil lavičku svojho tímu.

FOTO: Pozrite si jarný Rím a jeho najväčšie zaujímavosti!

Tréner Pavel Hapal posledné striedanie totiž využil spôsobom, že na post Adama Zreľáka poslal na ihrisko Adama Nemca. Wiess ml. odchodom vyjadril svoju nespokojnosť a frustráciu, že si nezahral. Následne sa vyjadril, že pod Hapalom už v reprezentácii hrať nebude. článok pokračuje nižšie pod galériou

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

Odfotené s HUAWEI P20 Pro

FOTO: Známe tváre si nenechali ujsť finálové zápasy

Po kávičke Vladimír Weiss nasadol do svojho Mercedesu za vyše 300.000,-EUR – auta, ktoré ho preslávilo možno viac, ako jeho futbalové kvality. Čo však každému bilo hneď do očí, že si nemal zapnuté bezpečnostné pásy, za čo hrozí pokuta až do výšky 50 eur. Weiss mladší má od roku 2013 za manželku vnučku bývalej političky Kataríny Tóthovej.

FOTO: Sladkosti aj kávička s kamoškou. Štýlová Tóthová na záťahu v obchodoch.

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu