Jednou vetou

FOTO: Hamšíkov otec na stretnutí so známym športovým manažérom. Toto riešili!

Otec Mareka Hamšíka Richard sa stretol so športovým agentom Jozefom Korbelom

autorská koláž hlavne.sk, jxp, Facebook

Biznis, alebo len kávička? Otca jedného z našich najúspešnejších futbalistov Mareka Hamšíka sme zastihli na stretnutí s najznámejším slovenským športovým novinárom a manažérom Jozefom Korbelom. Vybavoval Richard Hamšík nejaký výhodnejší prestup do lepšieho klubu? Vieme o čom spolu hovorili.

EXKLUZÍVNE: Rozhovor s Jarom Filipom, ktorý vychádza až po 25 rokoch

Uprostred prvých júlových dní náš fotograf zastihol Richarda Hamšíka, otca nášho najlepšieho futbalistu Mareka Hamšíka, na stretnutí so športovým a mediálnym agentom Jozefom Korbelom. Ten v minulosti zastupoval Petra Sagana, Martina Kližana a v súčasnosti spolupracuje so strelkyňou Dankou Bartekovou.

Na politiku kašle a pomáha ďalej synovi

Ako je známe Marek Hamšík je nielen vynikajúci futbalista, ale vie aj veľmi dobre narábať so zarobenými peniazmi.

FOTO: Takto odpinkala Cibulková tohtoročný Wimbledon

S investíciami úspešnému športovcovi pomáha a radí práve jeho otec Richard. Ten ešte na jeseň 2018 koketoval s myšlienkou na vstup do politiky a to v komunálnych voľbách.

Marek Hamšík: Svoju najbližšiu futbalovú budúcnosť vidím takto

Napokon sa poslancom nestal a tak sa naplno môže venovať synovi a jeho investíciám. Marek Hamšík svoje zarobené prostriedky investuje hlavne do nehnuteľností, či už ide o pozemky, budovy, priemyselný park.

Spájame sa, spolupracujeme s demokratickými stranami. V Banskej Bystrici sa nám rysuje v komunálnych voľbách veľmi silná…

Uverejnil používateľ Ľubomír Galko Pondelok 9. júla 2018

 

FOTO: Futbalista Vladimír Weiss ml. za volantom. Toto ho vôbec netrápi…

Pred nedávnom kúpil kaštieľ vo Vlkanovej a pred pár dňami mu mesto Banská Bystrica odsúhlasilo odpredaj pozemkov vo výmere 49- tisíc metrov štvorcových pre vybudovanie futbalovej akadémie Mareka Hamšíka za cenu 1,1 mil. €.

„Chceme sa poďakovať mestu Banská Bystrica, že umožnila Marekovi odkúpiť pozemky o rozmeroch takmer 49 tisíc metrov štvorcových, na ktorých chce Marek vytvoriť futbalová akadémiu,“ vyjadril sa pre Šport24.sk Marekov otec Richard.

FOTO: Šarky si vydýchol. Prvé foto po voľbách hokejového prezidenta

Dohoda medzi mestom a slovenským futbalistom ešte musí prejsť rukami právnikov, ale od augusta by sa mohlo začať s projektovými prácami. V minulom roku sa pustil aj do obchodovaniu na trhu s vínom, kde prišiel s vlastnou značkou HAMŠÍK WINERY.

Marek Hamšík momentálne hrajúci za čínsky klub Dalian Yifang F.C.. hrá na pozícii stredopoliara a tento prestup dlhšie zvažoval. „Medzi futbalom v Európe a v Číne sú veľké rozdiely, ale verím, že to prekonám a prispôsobím sa. Urobím pre to všetko,“ uviedol koncom apríla v jednom z rozhovorov osemnásobný najlepší futbalista SR. Z jeho slov bolo trochu cítiť aj túžbu za domovom.

Čistky ako za komunistov, či Mečiara neskončili. Rezníkova RTVS sa zbavila ďalšieho redaktora…

Niet preto divu, že by sa jeho otec radil s úspešným manažérom a športovým agentom Jozefom Korbelom. „My sme s Rišom Hamšíkom dlho kamoši, to bola náhoda, že sme sa naraz zišli v Bratislave, tak sme si vybehli do mesta sadnúť. Budem mu radiť a pomáhať manažovať pripravovanú futbalovú akadémiu. Marekov prestup sme vôbec neriešili,“ uviedol pre hlavne.sk Jozef Korbel.

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Nafotené s HUAWEI P20 PRo

 

FOTO: Toto by ste na markizáčku Kalisovú vôbec netipovali. Pozrite sa na ten úlovok

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu