Jednou vetou

FOTO: Na českých hokejistov čakali verní fanúšikovia

Česká reprezentácia potešila svojich fanúšikov

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Českým hokejistom sa na Majstrovstvách sveta tento rok veľmi darí, v tíme sa teda nesie pozitívne ladená atmosféra. Pozrite sa, v ktorom známom hoteli sú hokejisti ubytovaní a ako na nich čakali fanúšikovia!

FOTO: Slováci deklasovali súpera z Veľkej Británie

Hokejisti na tohtoročných Majstrovstvách skórujú nad očakávania. Doposiaľ sa im podarilo vyhrať 3 zo 4 prípravných zápasov, nepodarilo sa im zdolať iba aktuálneho favorita, Rusko, a čakajú ich ešte posledné tri prípravné zápasy, s Talianskom, Rakúskom a Švajčiarskom. Mimo zápasov trávia hokejisti čas na tréningoch, nezabúdajú však ani na relax či na fanušíkov.

FOTO: Takto trávi čas medzi zápasmi ruské hokejové mužstvo

Reprezentačný tím českých hokejistov pricestoval do Bratislavy už 7. mája. Hokejisti prišli vlakom a ubytovali sa v jednom z najlepších hotelov v Bratislave, DoubleTree by Hilton. Hotel sa nachádza vedľa hokejového štadióna Ondreja Nepelu, hokejistom tak vyhovuje najmä lokácia, keďže na tréningy a zápasy prechádzajú pešo. Tím sa však v rovnakom hoteli ubytoval aj naposledy pri pobyte na Slovensku, a podľa ich slov boli okrem polohy spokojní aj so servisom, ktorý hotel poskytuje.

FOTO: Tieto celebrity zažiarili na otvorení festivalu v Cannes

Za noc v DoubleTree by Hilton by ste si zaplatili približne 100 eur, servis na špičkovej úrovni je teda samozrejmosťou. Hotel okrem klasického vybavenia ponúka bezplatné wellness centrum s vyhrievaným vnútorným bazénom, 2 saunami a fitnescentrom s nepretržitou prevádzkou, hokejisti si teda mimo náročných tréningov a zápasov užívajú poriadny luxus.

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton priniesol inovatívnu a jedinečnú kolekciu

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

 

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Môže vás zaujímať

Tampa Bay uspela druhýkrát a je o jedno víťazstvo bližšie k Stanleyho poháru ako Dallas