Jednou vetou

FOTO: Na hokejistov čakali fanúšikovia v hoteli, Ovečkin sa vyparil do mesta

Ruská reprezentácia sa ochotne fotila s fanúšikmi, ale Ovečkin sa nepozorovane vytratil

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Zvláštne móresy ruskej hokejovej hviezdy. Po tom, ako si hokejový tím z Ruska zabezpečil postup do osemfinále na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji, počkali si na športovcov fanúšikovia rovno v hoteli. Tí sa s nimi fotili, rozdávali autogramy a oslavovali víťažstvo nad USA 4:3. O nečakané prekvapenie sa však postarala jedna z najväčších hviezd, hokejista Alexander Michajlovič Ovečkin (33). Ten sa nenápadne vyparil z hotela. Pozrite si foto nižšie:

FOTO: Nagy sa rozlúčil víťazným nájazdom, Slováci víťazstvom nad Dánmi

Boj o mediale sa na hokejovom šampionáte stupňuje. Ruskí hokejisti postúpili do semifinále 83. MS, ktoré sa konajú na Slovensku. Vo štvrtkovom štvrťfinálovom súboji v Bratislave zdolali reprezentáciu USA 4:3 a po ročnej pauze sa opäť prebojovali medzi najlepšie kvarteto.

Česi zabojujú o medailu! Nemci nezvládli záverečnú tretinu

„Američania ukázali typický severoamerický hokej, s množstvom silových prvkov, agresívnou hrou. To sme od nich čakali a tým sa aj prezentovali. Záver poznačila nervozita, netrafili sme prázdnu bránku, no našťastie sme si víťazstvo ustrážili,“ konštatoval po zápase útočník Michail Grigorenko.

Fíni zvládli gólovú prestrelku proti obhajcom titulu

Na ruských hokejistov si skalní fanúšikovia počkali priamo v hoteli, kde sú ubytovaní, aby im gratulovali k postupu a zároveň sa fotografovali, či získali podpisy hokejových hviezd. V hotelovej hale sa objavili hviezdy ruského hokejového tímu, známe Dmitrij Orlov (27), či Jevgenij Vladimirovič Malkin (32).

FOTO: Švédski hokejisti v Bratislave. Pozrite sa, na čo nezabudli!

Fanúšikovia ale márne čakali na Alexandra Ovečkina. Ten sa nenápadne z hotela vyparil a pred fanúšikmi doslova utiekol taxíkom nevedno kam.

FOTOGALÉRIA – fotené v spolupráci s HUAWEI (kliknite na miniatúry):

 

FOTO: Pozrite si hostí na najkrajšej svadbe roka!

 

 

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu