Jednou vetou

FOTO: Šarky si vydýchol. Prvé foto po voľbách hokejového prezidenta

Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Je to v suchu a tak má dôvod na úsmev na tvári. Podarilo sa nám zachytiť Miroslava Šatana uvoľneného a očividne spokojného v jednom z bratislavských nákupných centier len krátko po tom, čo ho zvolili za prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja. Foto nájdete nižšie:

FOTO: Pálffy sa vybehol osviežiť pred hokejovými voľbami

Na stredajšom kongrese Slovenského zväzu ľadového hokeja bol Miroslav Šatan jednoznačne zvolený za prezidenta našej najdôležitejšej hokejovej organizácie. Po týždňoch neistoty sa postaví do čela nášho hokejového hnutia po tom ako, mu delegáti dali 229 hlasov (70%). Jeho protikandidát Jaroslav Šmátrala získal len 99 hlasov. Dárius Rusnák sa vzdal kandidatúry.

Rusnák si nedával servítku pred ústa. Toto povedal o zákulisí hokeja

Miroslav Šatan má za sebou prvé hodiny ako prezident SZĽH a to prvé zasadanie novovyskladaného výkonného výboru. Legendárny „Šarky“, ako Šatana a blízki označujú sa obklopil hviezdnymi menami. Okrem neho budú vo výkonnom výbore Michal Handzuš, Martin Kohút, Ľudovít Jurinyi, Ladislav Gross, Miroslav Lipovský, Marcel Ozimák, Jozef Stümpel a Žigmund Pálffyh.

FOTO: Vybehli si trochu maškrtiť. Ľubo Višňovský zobral von celú rodinku

Nakoľko doteraz pôsobil ako generálny manažér reprezentácií, táto stolička ostala po kongrese prázdna a bude jednou z prvých dôležitých úloh nového prezidenta toto miesto obsadiť. „Máme letné obdobie, takže na to máme čas. Zoberieme si na to čas. Oslovíme nejakých ľudí, teraz to až tak nesúri,“ povedal Šatan po svojom zvolení.

FOTO: Známe tváre si nenechali ujsť finálové zápasy

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry) nafotené s HUAWEI P20 Pro:

 

Slovenský zväz ľadového hokeja povedie Miroslav Šatan

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu