Jednou vetou

FOTO: Slovenské hviezdy z NHL sa budú voziť na štýlových autách od Citroën

Slovenskí hokejisti Christian Jaroš (vľavo) a Peter Cehlárik

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Dajú im zabrať, čo to dá. Presne tak, ako to vedia bravúrne s hokejkou a pukom na ľade. Slovenskí hokejisti Peter Cehlárik (23) a Christian Jaroš (23), ktorí aktuálne pôsobia v NHL, si v najbližších týždňoch vyskúšajú novinku od Citroën. Na všetky cesty majú odteraz k dispozícii model C5 Aircross. Čo na to samotné hokejové hviezdy? Pozrite si aj foto nižšie:

MOTO: Famózne SUV od Citroënu. Testovali sme C5 Aircross (FOTO A VIDEO)

V zámorí nám robia radosť svojimi hokejovými výsledkami a tak ich slovenské zastúpenie francúzskej automobilky odmenilo. Značka Citroën, ktorá oslavuje v tomto roku 100. výročie od svojho vzniku, nadviazala spoluprácu s našimi úspešnými hokejistami v NHL, Petrom Cehlárikom (Boston Bruins #22 / Ľavé krídlo) a Christianom Jarošom (Ottawa Senators #83 / Obranca).

MOTO: To musíte vidieť. Citroën ukázal, aká je budúcnosť automobilizmu

„My sa veľmi tejto spolupráci tešíme, že si vyskúšajú novinku C5 Aircross. Nie je to prvé spojenie športu a značky Citroën, spolupracovali sme v minulosti s Peťom Saganom a aktuálne s jeho akadémiou,“ povedal nám riaditeľ značky Citroën na Slovensku Alexander Kasalovský.

MOTO: 100 rokov Citroën: Ako sa zo škaredého kačiatka stala legenda

Obaja hokejisti dostali autá v najvyššej výbave, s automatickou prevodovkou a s dieselovým motorom 1,6. Kasalovský verí, že hokejisti budú rovnako, ako zákazníci Citroën s vozidlami absolútne spokojní. „Veríme, že nám dajú pozitívnu odozvu a tento model im bude maximálne slúžiť,“ dodal Alexander Kasalovský zo Citroën.

Nadšené hviezdy z NHL

„Je to úžasné, teším sa na veľa šťastných kilometrov v tomto priestrannom aute. Veľmi si to vážim, že počas prípravy budem môcť nový C5 Aircross od Citroën vyskúšať,“ povedal pre hlavne.sk Peter Cehlárik, ktorý má v zámorí tiež auto s automatickou prevodovkou. „Automat je komfortnejší, človek si viac môže užívať jazdu. Toto auto je veľmi štýlové a určite ho prevetrám aj v teréne,“ netají Cehlárik svoje šoférske plány s autom od Citroën.

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

Podobne sa teší z možnosti vyskúšať si tento model aj Christian Jaroš. „Viem, že oslavujú storočnicu a moji známi majú tiež jeden Citroën a sú veľmi spokojní. Keď som videl tento model (C5 Aircross – pozn.red.), je to skvelý model. Preferujem SUV autá, je v nich viac miesta a toto vyzerá fantasticky,“ povedal pre hlavne.sk Christian Jaroš, ktorý je zo spolupráce s Citroën nadšený a teší sa na všetky cesty, ktoré s autom absolvuje.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

 

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu