FOTO: Takto trávi čas medzi zápasmi ruské hokejové mužstvo

Ruská reprezentácia potešila svojich fanúšikov

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Ruský hokejový tím na tohtoročných Majstrovstvách sveta zažiaril a zatiaľ prekonáva všetky očakávania. Pripravenosť a plné nasadenie potvrdil výhrami vo všetkých doterajších zápasoch. Pozrite si, ako trávia ruskí hokejisti čas mimo náročných tréningov a zápasov!

Chcete dostávať viac podobných článkov? Stačí sa prihlásiť na náš bezplatný Newsletter. To najlepšie za posledných 7 dní príde priamo na Váš e-mail. Viac informácií nájdete TU

Ruskí hokejisti sa ochotne odfotili s fanúšikmi | Foto: jxp

VIDEO: Pelíšky po dvadsiatich rokoch v Eurovoľbách. To musíte vidieť!

Ruskému hokejovému tímu sa tento rok poriadne darí. Úspešne sa im podarilo zvíťaziť vo všetkých doterajších zápasoch, skórovali 5:2 s Nórskom, 5:0 s Rakúskom, 3:0 s Českom a stredu sa im podarilo poriadne zahanbiť Taliansko, ktoré zažilo zdrvujúcu prehru, so skóre 10:0. Aktuálne ruský tím čakajú ešte zápasy s Lotyšskom, Švajčiarskom a Švédskom, Rusko je však momentálne jednoznačným favoritom.

FOTO a VIDEO: Louis Vuitton priniesol inovatívnu a jedinečnú kolekciu

Hokejisti sú ubytovaní v známom hoteli Crowne Plaza v centre Bratislavy. Noc v tomto 4* hoteli by ste si mohli dopriať už približne od 100 eur na noc, 21 členný hokejový tím si teda za viac ako dvojtýždňový pobyt zaplatí viac ako 30 tisíc eur. Hotel sa nachádza oproti prezidentskému palácu a okrem klimatizovaných izieb, ktoré sú už v dnešnej dobe samozrejmosťou ponúka aj krytý bazén, fitness centrum, bary či cigarový salónik – o ruských hokejistov je tak mimoriadne dobre postarané.

FOTO: Tieto celebrity zažiarili na otvorení festivalu v Cannes

FOTOGALÉRIA ( kliknite na miniatúry ):

Môže vás zaujímať

Fabbiano postúpil do 2. kola turnaja ATP v Gstaade