Jednou vetou

FOTO: Známe tváre si nenechali ujsť finálové zápasy

Známe tváre si nenechali ujsť športovú udalosť roka

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Hokejová horúčka sa skončila. Je dobojované, poznáme víťazov a porazených. Finálové zápasy 83. majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v hlavnom meste si nenechali ujsť viaceré známe osobnosti. Pozrite sa, kto všetko prišiel na štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Foto nájdete nižšie v článku.

FOTO: Fíni zopakovali bratislavské zlato! Hrdinom zázraku Anttila

Hokejisti Fínska si vybojovali zlato na 83. majstrovstvách sveta v Bratislave a Košiciach a zopakovali tak triumf spred ôsmich rokov. V nedeľňajšom finále zvíťazili nad Kanadou 3:1, keď sa ich hrdinom stal dvojgólový kapitán Marko Anttila.

FOTO: Na hokejistov čakali fanúšikovia v hoteli, Ovečkin sa vyparil do mesta

Priamo na štadión O. Nepelu v Bratislave sa na finálové zápasy o zlato, striebro a bronz prišli pozrieť aj viaceré známe osobnosti. V dave pred VIP sektorom sa objavil minister hospodárstva Peter Žiga, či multiotecko a poslanec NR SR Boris Kollár (Sme rodina).

FOTO: Peteraj si doprial novú hračku. Teraz to len bude hobby!

Úžasnú atmosféru finálových zápasov si nenechal ujsť ani podnikateľ a honorárny konzul Bahám Michal Lazar s rodinou. Medzi ďalšími, ktorí chceli zažiť naživo skvelú atmosféru bol bývalý šéf finančnej správy František Imrecze, ktorého sprevádzala bývalá šéfka jeho kancelárie Andrea Stoklasová. V minulosti známa aj z verejnoprávnej televízie.

Medzi prominentnými hosťami sa objavil aj starosta bratislavského Ružinova Martin Chren, či hokejové legendy – Ľubomír Višňovský, tréner Július Šupler, či Marián Bezák. Pozrite si viac nižšie.

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry):

Nafotené s HUAWEI P20 Pro

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na 0910 554 995

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu