Jednou vetou

Futbal-ME2020: Program EURO 2020 podľa dní

Na snímke trofej majstrov Európy pred tabuľou s vyžrebovanými skupinami po žrebovaní skupín záverečného turnaja EURO 2020 v Bukurešti 30. novembra 2019. FOTO TASR/AP
Program futbalového EURO 2020 podľa dní:

SKUPINOVÁ FÁZA

piatok 12. júna
A-skupina: Turecko – Taliansko (21.00 SELČ, Rím)

sobota 13. júna
A-skupina: Wales – Švajčiarsko (15.00, Baku)
B-skupina: Dánsko – Fínsko (18.00, Kodaň)
B-skupina: Belgicko – Rusko (21.00, Petrohrad)

FOTO: SR v prípade postupu so Španielskom, Poľskom a Švédskom

nedeľa 14. júna
D-skupina: Anglicko – Chorvátsko (15.00, Londýn)
C-skupina: Rakúsko – víťaz play off D alebo A-divízie (18.00, Bukurešť)
C-skupina: Holandsko – Ukrajina (21.00, Amsterdam)

pondelok 15. júna
D-skupina: víťaz play off C-divízie – ČR (15.00, Glasgow)
E-skupina: Poľsko – víťaz play off B-divízie (18.00, Dublin)
E-skupina: Španielsko – Švédsko (21.00, Bilbao)

utorok 16. júna
F-skupina: víťaz play off A alebo D-divízie – Portugalsko (18.00, Budapešť)
F-skupina: Francúzsko – Nemecko (21.00, Mníchov)

FOTO: Vlhová v obrovskom slalome šiesta, vyhrala Bassinová

streda 17. júna
B-skupina: Fínsko – Rusko (15.00, Petrohrad)
A-skupina: Turecko – Wales (18.00, Baku)
A-skupina: Taliansko – Švajčiarsko (21.00, Rím)

štvrtok 18. júna
C-skupina: Ukrajina – víťaz play off D alebo A-divízie (15.00, Bukurešť)
B-skupina: Dánsko – Belgicko (18.00, Kodaň)
C-skupina: Holandsko – Rakúsko (21.00, Amsterdam)

piatok 19. júna
E-skupina: Švédsko – víťaz play off B-divízie (15.00, Dublin)
D-skupina: Chorvátsko – ČR (18.00, Glasgow)
D-skupina: Anglicko – víťaz play off C-divízie (21.00, Londýn)

FOTO: Biatlon-SP: Miešanú štafetu vyhralo Taliansko, Slovensko skončilo trináste

sobota 20. júna
F-skupina: víťaz play off A alebo D-divízie – Francúzsko (15.00, Budapešť)
F-skupina: Portugalsko – Nemecko (18.00, Mníchov)
E-skupina: Španielsko – Poľsko (21.00, Bilbao)

nedeľa 21. júna
A-skupina: Taliansko – Wales (18.00, Rím)
A-skupina: Švajčiarsko – Turecko (18.00, Baku)

pondelok 22. júna
C-skupina: víťaz play off D alebo A-divízie – Holandsko (18.00, Amsterdam)
C-skupina: Ukrajina – Rakúsko (18.00, Bukurešť)
B-skupina: Rusko – Dánsko (21.00, Kodaň)
B-skupina: Fínsko – Belgicko (21.00, Petrohrad)

FOTO: DAC 1904 Dunajská Streda – FC Nitra 1:0 v 17. kole

utorok 23. júna
D-skupina: ČR – Anglicko (21.00, Londýn)
D-skupina: Chorvátsko – víťaz play off C-divízie (21.00, Glasgow)

streda 24. júna
E-skupina: víťaz play off B-Divízie – Španielsko (18.00, Bilbao)
E-skupina: Švédsko – Poľsko (18.00, Dublin)
F-skupina: Nemecko – víťaz play off A alebo D-divízie (21.00, Mníchov)
F-skupina: Portugalsko – Francúzsko (21.00, Budapešť)

VYRAĎOVACIA FÁZA
osemfinále

sobota 27. júna
1: 2A v 2B (18.00, Amsterdam)
2: 1A v 2C (21.00, Londýn)

Bayern Mníchov – Bayer Leverkusen 1:2 v 13. kole nemeckej ligy

nedeľa 28. júna
3: 1C v 3D/E/F (18.00, Budapešť)
4: 1B v 3A/D/E/F (21.00, Bilbao)

pondelok 29. júna
5: 2D v 2E (18.00, Kodaň)
6: 1F v 3A/B/C (21.00, Bukurešť)

utorok 30. júna
7: 1D v 2F (18.00, Dublin)
8: 1E v 3A/B/C/D (21.00. Glasgow)

štvrťfinále

piatok 3. júla
ŠF1: víťaz 6 – víťaz 5 (18.00, Petrohrad)
ŠF2: víťaz 4 – víťaz 2 (21.00, Mníchov)

Dressen zvíťazil pri návrate v zjazde v Lake Louise

sobota 4. júla
ŠF3: víťaz 1 – víťaz 3 (18.00, Baku)
ŠF4: víťaz 8 – víťaz 7 (21.00, Rím)

semifinále

utorok 7. júla
SF1: víťaz ŠF1 – víťaz ŠF2 (21.00, Londýn)

streda 8. júla
SF2: víťaz ŠF4 – víťaz ŠF3 (21.00, Londýn)

finále

nedeľa 12. júla
víťaz SF1 – víťaz SF2 (21.00, Londýn)

Môže vás zaujímať

VIEME PRVÍ: Šok v na kurtoch v Zadare. Dimitrov nakazený!