Futbal: Víťazom 19. ročníka Memoriálu Karola Ježíka TV JOJ

TV JOJ počas futbalového Memoriálu Karola Ježíka v Bratislave 8. decembra 2018. Vpravo Michal Tegza z tímu TASR.

Víťazom 19. ročníka mediálneho futbalového turnaja Memoriál Karola Ježíka sa v sobotu v bratislavskej hale Mladosť stala TV JOJ. Vo finále jej hráči zvíťazili nad Týždňom 2:0. Tretie miesto z minulého roka obhájil Petit Press.

Karol Ježík bol prvým a zakladajúcim šéfredaktorom denníka SME. Tragicky zomrel pred dvadsiatimi rokmi 14. decembra 1998. V týchto dňoch by sa dožil 65 rokov.

Na turnaji štartoval aj výber TASR, ktorý v základnej skupine prehral s Pluskou 0:1 a neskorším víťazom 0:3, resp. zvíťazil nad minuloročným víťazom TV Markíza 4:0 a s Petit Press remizoval 1:1.

Shiffrinová opäť vyhrala super-G:“Nemyslela som na víťazstvo“

zloženie základných skupín:

A-skupina: Petit Press, TV Markíza, TV JOJ, Pluska, TASR

B-skupina: SME, Týždeň, Hospodárske noviny, Denník N, Aktuality

výsledky: TV Markíza – TV JOJ 0:2, Hospodárske noviny – Týždeň 0:2, Pluska – TASR 1:0, SME – Aktuality 0:2, Petit Press – TV JOJ 0:0, Denník N – Hospodárske noviny 0:2, TV Markíza – Pluska 0:0, SME – Týždeň 0:1, TASR – TV JOJ 0:3, Denník N – Aktuality 1:1, Petit Press – TV Markíza 4:0, Hospodárske noviny – SME 0:0, Pluska – TV JOJ 1:1, Týždeň – Denník N 1:0, TV Markíza – TASR 0:4, Hospodárske noviny – Aktuality 0:3, Pluska – Petit Press 1:1, SME – Denník N 0:1, Petit Press – TASR 1:1, Aktuality – Týždeň 0:3

zápas žien: SME – Denník N 1:0

o tretie miesto: Petit Press – Aktuality 2:1

finále: TV JOJ – Týždeň 2:0