Jednou vetou

Futbalista Ďurica: Dobieha, čo nestihol v Turecku?

Futbalista Ján Ďurica (36)

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Oddýchnutý, v dobrej nálade, s priateľmi si trochu bafkať... Takto si náš čitateľ všimol slovenského futbalistu Jána Ďuricu, ako si v reštaurácii na nábreží Dunaji vychutnáva voľné chvíle. Hráč, ktorý odohral posledné dve sezóny v Turecku, si čas medzi dohadovaním nových kontraktov krátil bafkaním typickej šíše - vodnej fajky. To, čo nestihol v Turecku vyskúšal doma...

Futbalista Ján Ďurica (36), ktorý pôsobil posledné dve sezóny v tureckom klube Trabzonspor si vychutnával jarné dni s priateľmi na brehu Dunaja.

Ekluzívne: Rytmus si vyrazil do mesta – a kde nechal Jasminu?

Pekné počasie vytiahlo von športovca, ktorý pôsobil aj v tíme Lokomotiv Moskva a momentálne ešte nie je známe, kde bude po Turecku pôsobiť ďalej. Povráva sa, že by to mala byť Sparta Praha, ale oficiálne zatiaľ nikto nič nepotvrdil.

Bafká a premýšľa čo ďalej?

Nedávno sa za účinkovanie v Trabzone rozlúčil na sociálnej sieti ďakovným statusom a tak sa podľa fotografií môže zdať, že symbolicky spomína na Turecko. Módnym hitom v našich kaviarniach je orientálna „šíša“ – vodná fajka s príchuťami a vôňami od výmyslu sveta. Nejde o pravé fajčenie, ako sme zvyknutí pri klasických cigaretách, je to skôr vec imidžu.

Hokejové majstrovstvá rozdelili naše osobnosti. Toto si o tom myslia!

V každom prípade, než bude na stole nová zmluva od ďalšieho fubalového klubu, aspoň si vyskúšal, čo nestíhal v krajine polmesiaca 🙂

Mám zobrať tú Spartu? Rozmýšľa pri bafkaní futbalista Ján Ďurica (36) | foto: hlavne.sk
Podľa dymu môže íšť o čerešňovú alebo vanilkovú príchuť vodnej fajky, Ján Ďurica (36) | foto: hlavne.sk
Ján Ďurica (36), Bratislava 24.5. 2018 | foto: hlavne.sk

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu