Hádzaná: Tatran začína s prípravnými zápasmi

Ilustračné foto

foto: facebook SZH / Kristián Molnár

Hádzanári Tatrana Prešov sa už pripravujú na sezónu, v ktorej budú opäť bojovať vo viacerých súťažiach. Najprestížnejšou z nich bude Liga majstrov, ešte pred jej úvodom by radi využili možnosť získať prvú tohtosezónnu trofej. O Československý pohár zabojujú v domácej Tatran handball aréne, s prípravnými zápasmi začnú už v najbližších dňoch.

Po viac než trojtýždňovej príprave sa v stredu 25. júla predstavia v zápase na palubovke účastníka najvyššej maďarskej súťaže Braun Gyöngyös KK a o tri dni na to absolvujú dvojzápas v Poľsku proti domácemu Tauron Stal Mielec. Po dvoch súbojoch s ďalším poľským tímom KS Azoty Pulawy absolvujú zverenci Slavka Golužu tradičný Turnaj majstrov v bosniackom meste Doboj, ktorý bude zároveň generálkou na Československý pohár.

Volejbalistka Koseková putuje z Maďarska do rumunského Temešváru

Jeho dejiskom bude počas posledného augustového víkendu opäť Prešov. Domáci Tatran narazí v semifinále na českého vicemajstra Talent M.A.T. Plzeň, druhú dvojicu vytvoria český majster z Karvinej s finalistom slovenskej extraligy HC Topoľčany.

Môže vás zaujímať

Štajnoch po prehre s Nórmi: Mali sme na nich vybehnúť, nie naopak