Hantuchová nenápadne v meste. Daniela, si to vôbec ty?

Na sociálnych sieťach sa Daniela prezentuje ako sexi a vždy vysmiata kráska. My sme ju zastihli v meste nenalíčenú a takmer prehliadnuteľnú

autorská koláž hlavne.sk, Michal Psota

Naša bývalá tenisová špička ako ju nepoznáme. Daniela Hantuchová (35) si dopriala počas horúčav osvieženie s kamarátkou. Takto by ste ju v kaviarni pri vedľajšom stole ani nespoznali. Nenalíčená a nenápadná, ale vždy krásna.

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

„Chcem vám všetkým s úctou oznámiť, že nastal čas na odchod z profesionálneho tenisu. Neznamená to však, že tenisu dám definitívne zbohom. Život ma naučil, že nie je možné rozlúčiť sa s ľuďmi a vecami, ktoré milujete celým srdcom,“ týmito slovami minulý rok v júli oznámila Daniela Hantuchová koniec svojej aktívnej kariéry.

Rodáčka z Popradu sa aktuálne nachádza na 317. mieste ženského rebríčka a tenis hráva skôr už len pre radosť. Medzi svetovú špičku sa zaradila už ako 18-ročná. Počas svojej kariéry vyhrala šesť turnajov WTA v dvojhre.

Katka Saganová zverejnila status, ktorý hovorí za všetko. Vrátia sa k sebe?

Zdá sa, že Daniela si dnes už mimo aktívnej kariéry športovkyne užíva pokojnejší život a tak si mohla odskočiť na kávičku do Bratislavy z Ríma, kde žije už päť rokov a má mať novú lásku.

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

V minulosti bola spájaná s viacerými športovcami, blízko údajne mala k holandskému futbalistovi Wesleymu Sneijderovi, k španielskemu tenistovi Felicianovi Lopezovi, talianskemu tenistovi Simonovi Bollelimu a spájali ju aj s dnes už ženatým Mariánom Gáboríkom, či s austrálskym golfistom Adamom Scottom alebo austrálskym surferom Julianom Winstonom.

Babička Brychtová všetko stíha

Zatiaľ čo na sociálnych sieťach jej fotografie komentujú fanúšikovia slovami „šelma, dračica, alebo femme fatale, bežne na ulici a navyše bez mejkapu pôsobí ako sivá myška. V kaviarni by ste ju z vedľajšieho stola ani nespoznali. Len sa pozrite, ako ju podarilo zastihnúť fotografovi hlavne.sk v centre Bratislavy.

GALÉRIA (kliknite na obrázky)

Môže vás zaujímať

Rakúsko – SR 1:5, Studenič v premiére s gólom