Katka Saganová zverejnila status, ktorý hovorí za všetko. Vrátia sa k sebe?

Katka a Peter Saganovci. Podľa statusu na sociálnej sieti nie je všetko stratené

autorská koláž hlavne.sk, instagram KS

Zronená, v koncoch, zmierená alebo je to snaha o udobrenie? Najnovší status Katky Saganovej na sociálnej sieti dáva svojmu manželovi jasný odkaz. Náš najúspešnejší cyklista Peter Sagan oznámil nedávno počas 105. ročníka Tour de France rozchod s manželkou. Média spustili lavínu príčin a dohadov. Športovec označil špekulácie o novej žene za nezmysel.

Sagan vysvetľuje rozchod: Ten list je somarina a viac nás už neriešte!

Len prednedávnom obletela svet informácia, že manželstvo Petra Sagana s Katkou je v troskách. Športovec počas najprestížnejších cyklistických pretekov totiž zverejnil video o rozchode. Ako povedal, za prvoradé považuje momentálne starostlivosť o ich spoločného syna Marlona.

Krátko potom, ako Peter Sagan oznámil koniec manželstva, rozpútala sa medzi fanúšičkami doslova poľovačka na úspešného športovca. Počas Tour de France lemovali cesty dievčatá s transparentmi, v ktorých mu dávali najavo, že mu pomôžu zahnať smútok z rozchodu, prípadne mu adresovali vyzývavé komentáre na sociálnej sieti.

7 faktov o Saganovi, ktoré ste nepoznali!

Saganova zatiaľ stále zákonitá manželka najnovšie zverejnila na sociálnej sieti status, ktorý hovorí za všetko. „Život nám prináša skúsenosť, ktorou musíme prejsť. Každá skúsenosť je ako hodená minca, ale nevieme ako dopadne. Avšak nemusíme sa báť, ako pristane. Všetko, čo sa deje, sa deje z nejakého dôvodu. Aj keď to nemusíme jasne pochopiť, musíme veriť, že Boh má pre nás to najlepšie … Kate S.“uviedla Katka Saganová a pridala k tomu aj niekoľko spoločných fotografií, na ktorých pôsobia veľmi šťastne a zaľúbene. Vrátia sa napokon k sebe?

GALÉRIA (kliknite na obrázky)

Môže vás zaujímať

Rakúsko – SR 1:5, Studenič v premiére s gólom