Jednou vetou

Konečne to basketbalisti poriadne oslávia

Zažite aj Vy skvelú atmosféru 1. reprezentačného basketbalového plesu

Foto: Facebook SBA

Bratislava onedlho privíta najlepšie slovenské mužské a ženské kluby aby zabojovali o slovenský pohár. Týmto bojom ale bude predchádzať výnimočná spoločenská udalosť. S najlepšími basketbalistami sa môžete stretnúť aj Vy!

VIDEO: Hladná levica si naložila naozaj veľké sústo. Pustila sa do žirafy!

V polovici februára čaká fanúšikov basketbalu výnimočná  udalosť. Predĺžený víkend ( 14. 2. – 17. 2.) plný atraktívnych basketbalových zápasov odštartuje v bratislavskej Hant Aréne  veľkou zábavou. Vo štvrtok sa hala zmení na neobyčajný kultúrny stánok, presnejšie sálu pre 350 hostí. Spoznáme totiž najlepších basketbalistov roka. Okrem toho je na programe aj uvedenie výnimočných hráčov do Siene Slávy Slovenskej basketbalovej asociácie.

MOTO: Vyskúšali sme nový najmenší Citroën. Neuveriteľne prekvapil!

To z ďaleka nie je všetko. Na programe je aj 1.reprezentačný basketbalový ples. Konečne tak môžu víťazi svoj úspech poriadne osláviť!

Spevákovi z Fragile ide karta. Toto všetko plánuje!

Poriadna zábava

O skvelú atmosféru sa postará speváčka Svetlana Rymarenko, známa zo skupiny Fragile. Ďalej sa pridá Bystrík band a halu určite roztancuje Igor Kmeťo mladší. Súčasťou príjemnej zábavy bude aj Dansovia- tanečná akadémia a videodiskotéka. Pre účastníkov plesu je pripravená tombola s množstvom zaujímavých cien.

Danko to s cigánočkou prehnal! Andrej, to čo máš za slovník?

Organizátori odporúčajú rezervovať včas vstupenky na predpredaj.sk,  cena vstupenky je 45,- Eur, pri zakúpení celého stola – 10 osôb je cena 390,-Eur.

Zoznámte sa s Huawei P Smart 2019, dostupným smartfónom s prémiovými funkciami

Pri zakúpení celého stola je pripravený ďalší benefit, 3-dňová permanentka na všetky stretnutia Slovenského pohára ( 15.2.-17.2.2019) ku každej plesovej vstupenke.

 

 

Basketbalista a Basketbalistka roka 2017 | FB: SBA
cena pre basketbalistu roka 2017
basketbalista roka 2017 Rado Rančík
prezident SBA JUDr. Pavel Bagin
Bratislavský župan Mgr. Juraj Droba | FB:SBA

 

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu