Jednou vetou

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

Caroline Wozniacka oslavuje 28 rokov

autorská koláž hlavne.sk, Sports Illustrated

Keby odhodila tenisovú raketu do kúta, pokojne by sa uživila aj ako modelka. Hovoria jej kráska z tenisových kurtov. Caroline Wozniacka je súčasná dánska profesionálna tenistka poľského pôvodu a v stredu (11. 7.) oslávila narodeniny, 28 rokov. Okrem športových úspechov by istotne oslnila aj na módnych prehliadkach alebo v pánskych časopisoch. Keď uvidíte jej fotografie, neuveríte, že ide o úspešnú tenistku. (celá galéria nižšie v článku)

Marek Hamšík: Svoju najbližšiu futbalovú budúcnosť vidím takto

„Myslím si, že som urobila všetko, čo som mohla. Nehnevám sa na seba, pretože som bojovala a hrala som, ako viem. Moja súperka sa prekonávala a mala aj trochu šťastia,“ povedala Caroline Wozniacka len pred pár dňami na tenisovom turnaji vo Wimbledone, krátko to prehre s Ruskou Jekaterinou Makarovovou 4:6, 6:1, 5:7. Hore dole nejaký neúspech, veď na konte má 18 víťazstiev turnajov WTA v dvojhre a 2 turnaje vo štvorhre.

To snáď nie je pravda. Takto sa bavia ľudia na festivaloch vo svete?!

Koniec koncov, keby chcela, s tenisom by to mohla zavesiť na klinec a uživila by sa pokojne ako fotomodelka. Caroline dokonca nemá najmenší problém s nahotou. V minulosti pózovala pre pánsky magazín, alebo si nechala pomaľovať na svoje nahé telo plavky – bodypainting (video na konci článku).

Sagan obsadil v štvrtej etape druhé miesto. Udržal si zelený dres

Tenisová kráska si so svojou postavou neláme hlavu. „Som spokojná s tým, aká som a neriešim,“ povedala vtedy na margo fotenia. Napokon súčasné trendy a nároky na modelky sú oveľa benevolentnejšie, ako predčasom, keď sa súperilo o najštíhlejšie figúry typu „kosť-koža“. Známa tenistka má postavičku ako lusk, čo poviete?

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

POZRITE SI AJ: Nenápadný návrat po majstrovstvách

Caroline Wozniacka išla úplne do naha, vyskúšala bodypainting:

Môže vás zaujímať

Samuel Mráz strávil týždeň v izolácii, bez opakovaného testu však už trénuje