Jednou vetou

Kto sa vysmieva našim hokejistom a prečo?

Slovenská hokejová reprezentácia pred odchodom na MS v Dánsku 3. mája 2018 v Bratislave

foto: TASR

Robia si z nich poriadnu srandu aj vo svete. Naši hokejisti sú najnovšie terčom posmechu. Dôvodom však nie je výsledok z tohtoročných MS v Dánsku, ale ich budúcnosť. Presnejšie to, že sa na budúci rok predstavia počas MS v základných zápasoch v Košiciach. Pozrite sa, kto sa do nich najnovšie pustil!

Medzi slovenskými fanúšikmi zavládlo nadšenie, hlavne na východnom Slovensku, zatiaľ čo v západnej časti krajiny je cítiť aj sklamanie.  Už zajtra vám prinesieme názory aj našich osobností, čo si o tom myslia. Oslovili sme známe tváre z Košíc a Bratislavy.

PREČÍTAJTE SI AJ: Slovenskí hokejisti na MS v Košiciach? Je to podraz!

To, že sa naši predstavia v metropole východu a nie v hlavnom meste, si najnovšie nenechal ujsť Slovinec a bývalý útočník Slovana – Žiga Jeglič. Slovenský tím od neho vyfasoval obrovský posmech. Jeglič totiž zavesil na svoj facebook obrázok s popisom „Len sranda“, ako vidí ubytovanie našich hráčov v Košiciach.

POZRITE SI AJ: Nenápadný návrat po majstrovstvách

Fanúšikovia hokejistu, ktorý u nás pôsobil tri sezóny, to za vtip nepovažovali. Niektorí ho riadne spucovali a ďalší rozhodnutie, že zápasy budú v Košiciach obhajovali. Pozrite si, akú fotografiu Jeglič zverejnil:  (prečítajte si aj výber komentárov nižšie)

Status slovinského slovinského útočníka Žigu Jegliča, ktorý momentálne pôsobí v Neftekhimiku Nižnekamsk.
Komentáre pod statusom Ž. Jegliča o našich hráčoch

ODPORÚČAME AJ: Portugalsko z nás bude na kašu, jasné, že vyhráme!

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu