Jednou vetou

Kto to oslavuje? Spoznali by ste našu hviezdu?

Oslávenec dnes má 31 rokov

autorská koláž hlavne.sk, reprofoto youtube

Už v detstve mal typický široký úsmev a jasný žiarivý pohľad. Stal sa hviezdou nielen doma, ale aj v zahraničí. Má typický účes a tetovania. V Taliansku, kde pôsobí vyše desať rokov je mimoriadne populárny. Keď vyjde na ulicu, idú sa za ním potrhať. Ak ste tipovali Mareka Hamšíka, to je správna odpoveď. Dnes má narodeniny, pozrite sa, ako išiel čas s týmto skvelým futbalistom.

Marek Hamšík: Svoju najbližšiu futbalovú budúcnosť vidím takto

Nedávno sa špekulovalo, že by mal prestúpiť do Číny a opustiť tak európske vody. Nateraz je však všetkým podobným úvahám koniec. Marek Hamšík ostáva naďalej v Taliansku, kde je kapitánom mužstva SSC Neapol.

Bondra s Lintnerom na večeri. O čom všetkom spolu hovorili?

Jeden z našich najúspešnejších futbalistov, ktorý dokonca prekonal v počte gólov (120) aj legendárneho Maradonu (tiež ako Hamšík pôsobil v Neapole, strelil 115 gólov) oslavuje svoje 31. narodeniny. Rodák z Banskej Bystrice hrával v roku 2001 za Jupie Podlavice  (ja tam po ňom pomenovaná futbalová škola), odtiaľ prestúpil v roku 2002 do Slovana (jeho otec musel vtedy predať auto) a následne prestúpil v roku 2004 do talianskeho klubu Brescia, z ktorého sa presunul v roku 2007 do SSC Neapol.

Tour de France: 10 bizarných faktov o známych pretekoch

Anketu Futbalista roka vyhral už po siedmy krát a prekonal tak Dušana Tittela, ten ju v minulosti vyhral trikrát po sebe. Je pre neho veľmi typický účes, ale aj tetovania. Len sa pozrite, ako doteraz šiel čas s týmto výnimočným slovenským futbalistom:

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Kráska z tenisových kurtov má narodeniny. Tá má ale postavičku!

Môže vás zaujímať

Štajnoch po prehre s Nórmi: Mali sme na nich vybehnúť, nie naopak