Jednou vetou

Maradonu vyšetril lekár: Som v poriadku, bolel ma krk

Bývalá argentínska futbalová hviezda Diego Maradona sa zdraví s fanúšikmi pred začiatkom zápasu základnej D-skupiny Argentína - Nigéria na MS vo futbale v Petrohrade 26. júna 2018

foto: TASR/AP

Legendárny argentínsky futbalista Diego Maradona požiadal o lekárske vyšetrenie počas utorňajšieho zápasu D-skupiny majstrovstiev sveta 2018 medzi hráčmi jeho rodnej krajiny a Nigériou (2:1). Podľa vlastných slov pocítil bolesť v oblasti krku.

Päťdesiatsedemročný kapitán svetových šampiónov z roku 1986 prežíval duel veľmi emotívne a po jeho skončení vyzeral byť vyčerpaný. Po vyšetreniach opustil štadión bez cudzej pomoci. Informovala o tom agentúra DPA.

Rojo rozhodol o postupe Argentíny, Messi: Veľká úľava

„Chcem vám povedať, že som v poriadku. Nie som a ani som nebol v nemocnici. Lekár ma vyšetril cez prestávku, keď som cítil bolesť v krku,“ citovala Maradonu agentúra AP.

Pred zápasom tancoval Maradona na tribúne so ženou, ktorá mala na sebe oblečený dres Nigérie. Všetci diváci to mohli sledovať na veľkoplošnej obrazovke a spôsobilo to pozitívne ohlasy v oboch fanúšikovských táboroch. Po dramatickej koncovke stretnutia oslavoval bývalý skvelý futbalista víťazstvo svojho tímu aj so vztýčenými prostredníkmi.

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu