Jednou vetou

Nenápadný návrat po majstrovstvách

Reprezentačný tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay (67)

autorská koláž hlavne.sk, jxp

Krátko po tom, ako sa naša hokejová reprezentácia rozlúčila s nádejou na účasť vo štvrťfinále, si náš čitateľ všimol v uliciach hlavného mesta trénera našej reprezentácie Craiga Ramseyho. Nenápadne schovaný pod šiltovku, v športovej bunde a ležérnych nohaviciach. Zaháňal smútok z výsledku, alebo bol len unavený?

Ani by ste ho nespoznali! Pár hodín po tom, ako sa rozplynul tento týždeň sen našich hokejových fanúšikov, ale aj samotných hráčov o účasť v štvrťfinále, sa v uliciach Bratislavy objavil reprezentačný tréner Craig Ramsay (67). V športovej bunde, ležérnych nohaviciach, tričku, teniskách a slúchadlách v ušiach úplne zapadol do davu.

Pozrite si aj: Rande? Procházka s novou ženou

Kanaďan, ktorý má za sebou bohatú hráčsku a trénerskú kariéru, v prostredí NHL sa pohyboval viac ako štyridsať rokov, sa v hlavnom meste nestratil. Spoločnosť mu robila jeho manželka Susan Beverley, ktorá pricestovala na Slovensko ešte v októbri minulého roka. Cestu si spríjemňovali najskôr počúvaním hudby (viď foto).

CELÝ ROZHOVOR – Michal Lazar EXKLUZÍVNE: Ku biznisu som politikov nikdy nepotreboval

Obaja sa od seba nevzdialili ani na krok a to, že láska je silné puto v každom veku, svedčí aj fakt, že sa celý čas držali pevne za ruky. Napokon je máj, lásky čas.

EXKLUZÍVNE: Craig Ramsay (67) v uliciach Bratislavy 16. 5. 2018 | autorská koláž hlavne.sk, jxp

Takto sme dopadli:

Na tohtoročnom šampionáte sa nám darilo pri zápasoch s Rakúskom (2:4), Francúzskom (1:3) a Bieloruskom (4:7). Prehrali sme hneď v úvode s Českom (3:2), potom nasledovali Švajčiari (2:0), Švédko (4:3) a Rusko (4:0). Jednou vetou, nehohúrili sme, ale ani nesklamali na 82. ročníku MS v ľadovom hokeji – Dánsko 2018. Skončili sme pred bránami štvrťfinále, ale aspoň v prvej desiatke – na 9. mieste. Budúci rok sa šampionát koná na Slovensku.
Reprezentačný tréner Slovenska – Craig Ramsay | zdroj: TASR

 

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu