NHL: Cehlárik 1+1 v príprave Bostonu, skóroval aj Pánik za Arizonu

Peter Cehlárik

Slovenský hokejista Peter Cehlárik si v noci na utorok pripísal gól a asistenciu.

Bostonu Bruins dopomohol k víťazstvu v prípravnom zápase NHL na ľade Philadelphie 4:3. V 5. minúte otvoril skóre a o päť minút neskôr prihral na druhý gól hostí v podaní Brandona Carla.

NHL: Budaj skončil na farme Ontario Reign v AHL

Richard Pánik skóroval v drese Arizony Coyotes, ktorá prehrala na klzisku Anaheimu 2:4. Martin Marinčin asistoval na jediný gól Toronta Maple Leafs pri domácej prehre s Montrealom 1:5.

NHL – príprava:

New York Rangers – New Jersey 4:3 pp, Philadelphia – Boston 3:4 /CEHLÁRIK za hostí 1+1/, Toronto – Montreal 1:5 /MARINČIN za domácich 0+1/, Dallas – Minnesota 5:3, Calgary – Winnipeg 4:5 pp, Los Angeles – Vancouver 4:1, Anaheim – Arizona 4:2 /PÁNIK za hostí 1+0/, Vegas – Colorado 3:5