NHL: Haláka prekonal iba Josi, Boston podľahol Nashvillu 0:1

Jaroslav Halák v drese Boston Bruins

Hokejisti Bostonu prehrali v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Nashvillu 0:1.

Slovenský brankár Jaroslav Halák podal proti najlepšiemu tímu celej súťaže spoľahlivý výkon, zneškodnil 39 striel a inkasoval len z hokejky švajčiarskeho obrancu Romana Josiho v 15. minúte.

Armwrestlerka Debnárová odmietla reprezentovať USA: Som hrdá Slovenka

Buffalo deklasovalo na domácom ľade Ottawu 9:2. V drese hostí odohral slovenský obranca Christián Jaroš vyše 16 minút, do štatistík si pripísal dve strely aj dve trestné minúty.

NHL – výsledky:

Buffalo – Ottawa 9:2, Detroit – Edmonton 3:4, Montreal – Tampa Bay 1:4, New York Islanders – New Jersey 3:0, Pittsburgh – Toronto 0:5, Washington – Dallas 3:4 pp, Nashville – Boston 1:0 /za hostí odchytal Halák celý zápas a zneškodnil 39 zo 40 striel/, St. Louis – Minnesota 1:5, Calgary – Chicago 5:3, Vegas – Carolina 3:0, Los Angeles – Columbus 4:1, San Jose – Philadelphia 4:3 pp

Tenis: Zverev zdolal Federera v prvom semifinále Turnaja majstrov