NHL: Montreal podľahol lídrovej súťaže Tampe Bay, Tatar dvakrát asistoval

Slovenský hokejista Tomáš Tatar

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si v nočnom zápase zámorskej NHL pripísal dva body za asistencie, Montreal však podľahol lídrovi celej súťaže Tampe Bay 5:6. Pre "blesky" to bolo piate víťazstvo po sebe.

Boston po dvoch prehrách zabral naplno v dueli s domácim Buffalom, ktoré zdolal 3:2 po predĺžení. V bránke Bruins stál Fín Tuukka Rask, ktorého výkon sledoval zo striedačky jeho slovenský kolega Jaroslav Halák.

NHL: Danaulta potrestali najvyššou možnou pokutou za surovosť

NHL – výsledky:
New Jersey – Carolina 2:0, Edmonton – San Jose 4:7, Los Angeles – Vegas 1:4, Winnipeg – Minnesota 1:3, Buffalo – Boston 2:3 pp, Florida – Philadelphia 2:1, Ottawa – Washington 2:3, Tampa Bay – Montreal 6:5 /za hostí Tatar 0+2/, Toronto – New York Islanders 0:4, Dallas – Detroit 5:1, Nashville – New York Rangers 3:4, St. Louis – Pittsburgh 1:6, Colorado – Chicago 2:3 pp, Anaheim – Arizona 4:4 po druhej tretine, Calgary – Vancouver 2:2 po druhej tretine