NHL: Tampa Bay zabodovala v desiatom zápase za sebou, Vancouver zdolala 5:2

Richard Pánik

zdroj: TASR/AP

Hokejisti Arizony Coyotes s Richardom Pánikom prehrali v noci na stredu v domácom zápase NHL s New Yorkom Islanders 1:3. Slovenský útočník odohral 17:02 minúty a pripísal si štyri strely na bránku.

Tampa Bay zabodovala v desiatom stretnutí za sebou, keď triumfovala na ľade Vancouveru Canucks 5:2. Obranca Erik Černák odohral za Lightning 19:03 minúty a duel zakončil s mínusovým bodom, dvoma strelami na bránku, dvoma trestnými minútami a piatimi „hitmi“.

Šatan po rozlúčke oživil spomienky, vyzdvihol MS 2000 v Petrohrade

Tréner Scott Gordon prežil úspešný debut na striedačke Philadelphie, Flyers zdolali doma Detroit 3:2. V bránke domácich absolvoval víťaznú premiéru v NHL Carter Hart, ktorý predviedol 20 zákrokov.

NHL – výsledky:
Buffalo – Florida 2:5, New Jersey – Toronto 2:7, New York Rangers – Anaheim 3:1, Philadelphia – Detroit 3:2, Minnesota – San Jose 0:4, Dallas – Calgary 2:0, Chicago – Nashville 2:1, Arizona – New York Islanders 1:3, Edmonton – St. Louis 1:4, Vancouver – Tampa Bay 2:5, Los Angeles – Winnipeg 4:1

Cyklistika-Vuelta: Úvodná etapa pre Astanu, jazdci Jumba po páde stratili