Jednou vetou

NOC S LEGENDOU: Vieme, kto všetko bude spievať úžasnému Jágrovi na Slovensku

Jedna z najväčších postáv histórie NHL Jaromír Jágr mieri na Slovensko

autorská koláž hlavne.sk, VDN Promo

Fenomenálny Jaromír Jágr momentálne končí svoju ďalšiu sezónu ako aktívny hráč na ľade. Hokejový velikán zaznamenal body takmer v každom zápase, palce mu držali fanúšikovia, hokejová rodina, ale i priatelia, ktorí sa predstavia na Noci s legendou v Bratislave. O tom, že to bude nezabudnuteľný zážitok, napovedá aj zaujímavý zoznam hostí. Fanúšikovia si okrem iného budú môcť zaspievať veľké slovenské a české hity!

Zoznam  hostí na Noc s legendou s Jaromírom Jágrom, ktorú bude hostiť Bratislava v júni, je už takmer kompletný. Noc sľubuje nielen športový, ale aj hudobný zážitok. Legendárny hokejista je totiž známy tým, že je milovníkom nielen českej ale aj slovenskej hudby. Tá ho veľakrát sprevádza aj pred dôležitými zápasmi.

A sprevádzať ho bude aj večerom, ktorý bude niečo ako netradičný hokejový zápas rozdelený na tri tretiny. Za českú stranu na pódiu vystúpi skupina Lehkej Pokondr a tiež známy spevák Richard Krajčo zo skupiny Kryštof. Ten s radosťou prijal pozvanie hokejistu zaspievať na Noci s legendou, no Jaromír Jágr mu na oplátku sľúbil účasť na Richardovom letnom kempe, kde sa hokejista predstaví v roli kuchára. 

Na Jágra sa teší aj hudobná legenda

Slovenské piesne na podujatí zaznejú v podaní nestarnúceho obľúbeného speváka Petra Nagya. „Jaromír Jágr je fenomén. Je to človek, ktorý robí Českej republike veľmi dobré meno nielen ako slávny športovec, ale aj ako človek. Bude mi cťou vystúpiť v jeho programe, teším sa,“ neskrýva nadšenie slovenský spevák, ale ani samotný hokejista, ktorý je veľký fanúšik slovenskej hudby.

Určite nesmie chýbať v programe aj tento veľký hit:

 

Veľakrát si práve svoje príbehy na instagrame Jágr spestrí práve piesňami Petra Nagya. 

Fanúšikom hokeja nesmie v kalendári chýbať táto akcia | zdroj: VDN Promo

Špeciálny hosť z Ruska

No nielen československí interpreti, ako už organizátori pred časom prezradili, na pódiu sa predstaví aj hosť z Ruska, mladý talentovaný spevák Yarko Yaromir. „Keď som hral v Rusku, dostalo tam kvôli mne veľa malých chlapcov meno Yaromir. Jeden z nich je úžasný spevák. Občas mi pošle nejakú svoju pieseň,“ zaspomínal na obdobie svojho ruského angažmánu Jaromír Jágr.  Vtedy z neho v Rusku fanúšikovia doslova šaleli a niekoľko stoviek bábätiek tam skutočne dostalo meno podľa hviezdneho hokejistu. A práve Yarko Yaromir, ktorý naspieval hokejovej legende aj pieseň k nedávnym narodeninám, sa predstaví so svojim hlasom  aj v Bratislave. (Špeciálny narodeninový song pre Jaromíra Jágra od ruského speváka nájdete na tomto linku)

Netreba ale zabúdať,  že noc je venovaná športovej legende. Hokejová šesťdesiat osmička bude priamo na pódiu otvorene rozprávať o svojom živote a odpovedať na otázky fanúšikov. Noc ponúkne zaujímavé spojenia a príbehy nielen legendárneho českého hokejistu, ale aj niektorých športových osobností. Jedným z avizovaných hostí bude aj česko-slovenská jednotka v MMA Attila Végh. Okrem neho sa fanúšikovia môžu tešiť aj na ďalšie svetoznáme meno, ktoré majú organizátori ešte v talóne a už čoskoro ho prezradia. Isté je, že tento hosť určite ulahodí nielen hokejovým a športovým nadšencom.

Príde aj Attila

Okrem uvedených hostí by sa mal v programe objaviť aj úspešný slovenský bojovník Attila Végh. “Jaromír Jágr je veľká legenda, ako dieťa som zbieral hokejové kartičky a tešil som sa z toho. Som veľmi šťastný a je mi cťou, že budem tiež na tejto show,“ vyjadril pred časom uznanie hokejovému velikánovi Végh.

Úspešný slovenský bojovník Attila Végh a český hokejový fenomén Jaromír Jágr | zdroj: VDN Promo

 

Bude sa meniť termín letnej olympiády kvôli koronavírusu?

Môže vás zaujímať

Dunajská Streda naďalej predlžuje rekordnú šnúru, Kalmár bol v Senici takmer pri všetkom