Jednou vetou

Peter Sagan všetkých šokoval: Rozchod s manželkou Katkou!

Šok pre všetkých fanúšikov: Peter a Katka Saganovci sa rozchádzajú

foto: facebook

Toto nikto nečakal! V súčasnosti náš najúspešnejší cyklista Peter Sagan (28) dnes svojich fanúšikov šokoval statusom, ktorý zverejnil na sociálnej sieti. S manželkou Katkou (29) sa rozchádzajú. Správa prichádza uprostred 105. ročníka najznámejších cyklistických pretekov Tour de France, na ktorých si Sagan po dnešnej 11. etape pripísal dvadsať bodov a v súťaži o zelený dres ho od Kolumbijčana Fernanda Gaviriu delí už 121 bodov.

Tour de France: 10 bizarných faktov o známych pretekoch

„Po dlhej a dôkladnej diskusii sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, keby sme sa oddelili ako pár. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie. Najviac sa teraz budeme sústrediť na Marlona,“ oznámil na sociálnej sieti Peter Sagan.

Miro Jaroš šokoval hneď dvakrát. Toto urobil pre svoju najdrahšiu osobu v živote

Viacerých svojich fanúšikov touto správou šokoval a niektorí ju spochybňujú. „Neverím, že by toto riešil uprostred TdF (Tour de France – pozn.red.) a po takej náročnej etape už určite spal, keď bol zverejnený tento trápny príspevok. Peťo nie je tip človeka, čo sa dokáže pretvarovať. Keby mal problémy v súkromí, kašľal by aj na zelený dres a jeho výkony by sa určite pod to podpísali. „ komentovala status Saganova fanúšička Elena.

Komentárov pod statusom neustále pribúda a žiadajú od Sagana vysvetlenie: „Peter, prosím ťa vyjadrí sa k tomu, že to nie je pravda. Neverím, že by si takto niekomu ublížil. Teraz normálne že nezaspím.“ podpísal sa Slavo.

V novembri by Peter a Katka Saganovci oslávili tretie výročia ich sobáša. V októbri minulý rok sa im narodil syn Marlon a rodičia boli začiatkom roka na audiencii u Svätého otca vo Vatikáne. O problémoch v manželstve neboli najmenšie náznaky, s manželkou pôsobili veľmi harmonicky. (foto na konci článku)

Ako uviedol dnes Sagan na facebooku, ďalšie informácie už nebude dvojica poskytovať a zároveň požiadal o rešpektovanie súkromia. Kedy sa dvojica skutočne rozhodla ukončiť vzťah nie je známe, pravdou však je, že poslednú spoločnú fotografiu s manželkou zverejnili v novembri 2017, keď sa obaja poďakovali za priania k narodeniu ich syna.

After a long and thoughtful discussion, Kate and I have come to the conclusion that we would be much better if we…

Uverejnil používateľ Peter Sagan Streda 18. júl 2018

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

Môže vás zaujímať

Samuel Mráz strávil týždeň v izolácii, bez opakovaného testu však už trénuje