Jednou vetou

Prežite noc s Attilom Véghom!

Attila Végh

Foto: Huawei

Už koncom januára sa do kín dostane film o čerstvej česko-slovenskej jednotke v MMA, ktorá je momentálne stredobodom športovej verejnosti. Attila Végh sa ale svojim fanúšikom otvorí o niečo viac, po Mikovi Tysonovi, Tysonovi Furym či Jaromírovi Jágrovi bude svoj životný príbeh fanúšikom na NOCI S LEGENDOU rozprávať aj tento slovenský šampión.

Attila Végh, ktorý v novembri minulého roka vo vypredanej pražskej O2 aréne knokautoval už v prvom kole Čecha Karlosa Vémolu, tak odpaľuje ďalšiu bombu. Už 30.januára sa do kín dostáva celovečerný film o jeho živote, ktorý bude dokonca nasadený aj v Českej republike. No Attila Végh sa svojim fanúšikom otvorí ešte omnoho viac!

Huawei sa spojil s Attilom Véghom a odkazuje: Choď za svojím snom

Svoj príbeh bude rozprávať v rámci špeciálnej show Noc s legendou 4.februára v Bratislave a 7.februára v Prahe. Príbeh obyčajného chlapca z Gabčíkova, ktorý vyhral titul majstra sveta v Amerike a tiež príbeh o tom, že sa človek nikdy nesmie vzdať, ako sa dá dostať z dna a postaviť opäť na nohy. “Bude to naozaj brutálny večer, veľ mi sa na to teším. Som šťastný, že sa môžem zaradiť medzi také legendy ako Mike Tyson, Tyson Fury či Jaromír Jágr a tiež budem mať svoju noc. Najviac sa teším na svojich fanúšikov, sľubujem, že si to spolu užijeme“, netají nadšenie z akcie Attila Végh.

Súčasťou programu bude aj nový film Attila, dražba unikátnych predmetov a možnosť osobného stretnutia s Attilom Véghom. Nebudú ale chýbať ani viacerí špeciálni a hudobní hostia, ktorí celej noci s legendou dodajú výnimočnú atmosféru. Ich mená budú organizátori prezrádzať postupne.

Za celou akciou stojí opäť Petr Větrovský, riaditeľ VDN Promo, ktorý Attilu Végha zastupuje pre český trh. Po fenomenálnom víťazstve nad Karlosom Vémolom sa o slovenského šampióna enormne zvýšil záujem nielen médií ale najmä fanúšikov.

To je úžasná správa pre fanúšikov! Attila Végh si čoskoro splní ďalší sen

Po tom, ako spoločnosť oznámila, že v januári sa dostáva do kín film Attila, boli ohlasy také veľké, že myšlienka Noci s legendou práve s Attilom Véghom bola na a svete a stáva sa realitou.

Okrem februárovej Noci s legendou s Attilom Véghom prinesie VDN Promo do Bratislavy v júni aj noc s hokejovou legendou Jaromírom Jágrom.

 

Máte pre nás zaujímavý tip? Napíšte na redakcia@hlavne.sk

alebo zavolajte na číslo 0910 554 995

Pridajte sa k nám na Facebooku – Nájdete nás TU

 

Môže vás zaujímať

FK Senica naďalej vo vážnych problémoch, zmena majiteľa zatiaľ v nedohľadne