PSG prišiel v lige o prvé body aj Neymara

Brazílsky futbalista Neymar.

Futbalisti Paríža Saint-Germain stratili v nedeľu v 15. kole francúzskej Ligue 1 prvé body v sezóne, keď remizovali na pôde Girondins Bordeaux 2:2. Prišli tiež o Brazílčana Neymara, ktorý musel v 57. minúte vystriedať pre problémy so slabinami. Na čele tabuľky však majú obhajcovia titulu štrnásťbodový náskok pred druhým Montpellierom.

Na Štadióne Matmut Atlantique sa hral zaujímavý futbal. Neymar otvoril skóre v prvom dejstve, na začiatku druhého ale Jimmy Briand vyrovnal. Hostí opäť dostal do vedenia Kylian Mbappe, ale v 84. minúte stanovil deľbu bodov Dán Andreas Cornelius.

PSG stratil prvé body v Ligue 1, v Bordeaux remizoval 2:2

„Ešte neviem presne, aké je to zranenie. Musíme byť ale opatrní. Neymar pred zápasom povedal, že nemá problém nastúpiť. Hracia plocha však dnes bola naozaj ťažká. Dúfame, že Neymar bude v stave nastúpiť do Ligy majstrov aj po ďalších zápasoch v Štrasburgu a doma s Montpellierom,“ citovala agentúra AFP nemeckého trénera PSG Thomasa Tuchela. O osem dní odohrá PSG dôležitý duel v LM na pôde CZ Belehrad.