Jednou vetou

To tu ešte nebolo. Rytmus, Muradov a Végh sa stretnú na jednom pódiu!

Noc s legendou sľubuje nezabudnuteľný zážitok

foto: VDN Promo

Nezabudnuteľná NOC S LEGENDOU v hlavnej úlohe so slovenským šampiónom sa blíži. Už 4.februára bude v Bratislave Attila Végh rozprávať svoj životný príbeh. A nebude sám, spoločnosť mu budú robiť Rytmus a Makhmud Muradov!

ROZHOVOR: Vzťah Jaromíra Jágra k Slovensku je len a len pozitívny!

Fanúšikovia MMA v týchto dňoch horia nedočkavosťou. A to nielen kvôli filmu Attila, ktorý má na Slovensku premiéru už o niekoľko dní, ale nadšenie v nich vyvoláva aj jedinečná Noc s legendou v hlavnej úlohe s našim slovenským šampiónom. Tá bude v Bratislave začiatkom februára.

Attila Végh už prezradil mená hostí a bude to skutočná bomba! Pozvanie totiž prijal Makhmud Muradov, bojovník UFC, najpopulárnejšej organizácie MMA na svete. “Attila je legenda a skutočný šampión československého MMA. Poznáme sa už dlho, na začiatku svojej kariéry som s ním trénoval a učil sa od neho. Preto je mi cťou byť hosťom jeho show a stretnúť sa s jeho fanúšikmi,“ povedal bojovník, ktorý je síce pôvodom z Uzbekistanu, no vychovala ho československá scéna.

Meno Attila Végh sa ale bezpochyby spája aj s Rytmusom. Práve tento spevák robil zápasníkovi spoločnosť pri jeho nástupe do klietky na nezabudnuteľný novembrový zápas proti Karlosovi Vémolovi.

Oboch okrem lásky k bojovým športom spája aj silné priateľstvo. “Bráško bol môj prvý tréner na Slovensku, keď som sa vrátil z Thajska, kde som objavil bojové športy. A hneď prvé odporúčanie, kto tu trénuje,  bol Attila. Vyhral Bellator, pre mňa je šampión.  A videl som ako tvrdo drie na zápas s Karlosom, vedel som, že to robí pre to, aby vyhral. A podarilo sa mu to,“ pochválil zápasníka známy spevák.

článok pokračuje nižšie

Hosťom bude aj spevák a skladateľ Rytmus

 

Nielen o zápase storočia ale bude reč na Noci s legendou. Attila Végh je pripravený sa svojim fanúšikom úplne otvoriť a rozpovedať svoj príbeh, prezradiť viac o úspechoch, výhrach, ale i pádoch. “Bude to naozaj brutálny večer, veľmi sa na to teším. Som šťastný, že sa môžem zaradiť medzi také legendy ako Mike Tyson, Tyson Fury či Jaromír Jágr a tiež budem mať svoju noc. Najviac sa teším na svojich fanúšikov, sľubujem, že si to spolu užijeme“, netají nadšenie Attila Végh.

Súčasťou programu bude aj nový film Attila, dražba unikátnych predmetov a možnosť osobného stretnutia s Attilom Véghom. Okrem Noci s legendou v Bratislave sa na nášho bojovníka môžu tešiť 7.februára aj českí fanúšikovia v Prahe.

Prežite noc s Attilom Véghom!

Môže vás zaujímať

Češky v Bratislave bez Kvitovej, obnovila si zranenie ruky