Jednou vetou

Sagan vysvetľuje rozchod: Ten list je somarina a viac nás už neriešte!

Peter a Katka Saganovci

foto: facebook

Po tom, ako v stredu večer náš úspešný cyklista Peter Sagan (28) oznámil prostredníctvom sociálnej siete rozchod s manželkou Katkou, spustila sa lavína verzií, čo všetko za tým môže byť. Populárny športovec najnovšie reaguje videom a prináša nové svetlo do celej kauzy. Tým, ktorí šíria bludy o konci jeho manželstva hrozí súdnou cestou.

Peter Sagan všetkých šokoval: Rozchod s manželkou Katkou!

„Nejaký dobrák, čo sa ani nepodpísal poslal do Nového Času list a vymyslel si story, prečo sa rozvádzame. Celý list je vymyslený a všetko, čo je tam napísané, je nezmysel!“ hovorí v úvode videa Peter Sagan, ktorý sa rozhodol reagovať na články a verzie o jeho rozchode s manželkou, ktoré sa od stredy (18. 7.) začali objavovať v slovenských médiách.

Tour de France: 10 bizarných faktov o známych pretekoch

Sagan zároveň vysvetlil, že nemal v úmysle túto svoju súkromnú vec zverejňovať uprostred pretekov Tour de France. Donútila ho však situácia, ktorá nastala po anonyme so spomínaným listom. Zároveň požiadal o rešpektovanie súkromia celej rodiny a ako povedal, rozchádzajú sa s manželkou v dobrom a najdôležitejšie je momentálne chrániť ich spoločného syna Marlona.

Ďalší Saganov triumf na TdF. V 13. etape to bolo tesné!

„Jednoducho stalo sa, čo sa stalo. Je to naša vec. Kto si chce vymýšľať a šíriť nezmysly, môžeme sa baviť aj súdnou cestou. Za našim rozchodom určite nie je žiadna iná žena, čo začali niektorí novinári písať. Len nám to komplikuje život a verím, že všetko dobre dopadne,“ uzavrel Peter Sagan, ktorý sa momentálne sústredí na ďalšie etapy 105. ročníka Tour de France.

VIDEO: Sagan reaguje na informácie o rozchode

Peter Sagan – 20 July 2018

Uverejnil používateľ Peter Sagan Piatok 20. júl 2018

FOTOGALÉRIA (kliknite na miniatúry)

 

Môže vás zaujímať

Djokovič na čele rebríčka ATP už 287. týždeň