Jednou vetou

Slováci proti Švajčiarom možno s jednou zmenou, v bránke Čiliak

Marek Čiliak

Foto: TASR

Iba desať slovenských korčuliarov absolvovalo nedeľňajšie dopoludňajšie rozkorčuľovanie pred večerným zápasom na MS. Slováci vyrukujú proti Švajčiarom pravdepodobne s rovnakou zostavou ako proti Čechom, realizačný tím uvažuje o jednej zmene.

V nedeľu predpoludním sa v tréningovej hale objavili len Dávidovia Buc a Bondra, Patrik Svitana, Pavol Skalický, Marek Hovorka, Andrej Kudrna, Mário Grman a brankári Marek Čiliak, Patrik Rybár a Denis Godla. „Rozkorčuľovanie bolo dobrovoľné, ale všetci boli v hale a absolvovali rôzne cvičenia,“ povedal pre TASR asistent trénera reprezentácie SR Róbert Petrovický.

Realizačný tím na čele s hlavným koučom Craigom Ramsaym sa po tréningu bude venovať večernému súperovi a zostave, ktorá by však mala byť rovnaká, ako proti Česku. „Mali by sme hrať tak ako včera, možno bude jedna zmena. Na porade si pozrieme nejaké veci o Švajčiaroch a potom nás čaká zápas. Máme súpera zmapovaného, videli sme jeho zápas proti Rakúsku, ale máme k dispozícii aj zápasy predtým,“ dodal Petrovický.

Môže vás zaujímať

NHL: Tampa Bay pripravilo pre fanúšikov dve verejné stretnutia s víťazmi Stanley Cupu